Udruga klubova Zagrebačke odbojkaške regije
 
natjecanja
 
natjecanja
 
NATJECANJA  
 
PRVENSTVO DALMACIJE - mlađe kadetkinje
GRUPA "A" (SPLIT-POLJUD-dva terena)
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK SPLIT 4 4 0 8 0 200 94 2.1277 8
2. ŽOK DUBROVNIK 4 3 1 6 2 3.0000 183 133 1.3759 6
3. ŽOK ŠIBENIK 4 2 2 4 5 0.8000 169 181 0.9337 4
4. OK NOVALJA 4 1 3 2 7 0.2857 138 203 0.6798 2
5. OK MLADOST 2000 4 0 4 2 8 0.2500 140 219 0.6393 0
1. kolo
1. OK SPLIT - 0 -
2. ŽOK DUBROVNIK - OK NOVALJA 2:0 (25:10,25:18)
3. ŽOK ŠIBENIK - OK MLADOST 2000 2:1 (20:25,25:17,15:6)
2. kolo
4. 0 - OK MLADOST 2000 -
5. OK NOVALJA - ŽOK ŠIBENIK 0:2 (22:25,11:25)
6. OK SPLIT - ŽOK DUBROVNIK 2:0 (25:21,25:12)
3. kolo
7. ŽOK DUBROVNIK - 0 -
8. ŽOK ŠIBENIK - OK SPLIT 0:2 (10:25,13:25)
9. OK MLADOST 2000 - OK NOVALJA 1:2 (23:25,25:19,5:15)
4. kolo
10. 0 - OK NOVALJA -
11. OK SPLIT - OK MLADOST 2000 2:0 (25:10,25:10)
12. ŽOK DUBROVNIK - ŽOK ŠIBENIK 2:0 (25:14,25:22)
5. kolo
13. ŽOK ŠIBENIK - 0 -
14. OK MLADOST 2000 - ŽOK DUBROVNIK 0:2 (13:25,6:25)
15. OK NOVALJA - OK SPLIT 0:2 (9:25,9:25)
GRUPA "B" (OMIŠ)
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK GUSAR 3 3 0 6 1 6.0000 154 106 1.4528 6
2. OK ŠIBENIK '91 3 2 1 5 2 2.5000 147 117 1.2564 4
3. OK VODICE 3 1 2 2 5 0.4000 105 159 0.6604 2
4. OK ZADAR 3 0 3 1 6 0.1667 132 156 0.8462 0
1. kolo
1. OK ZADAR - OK VODICE 1:2 (25:16,22:25,12:15)
2. OK GUSAR - OK ŠIBENIK '91 2:1 (14:25,25:16,15:6)
2. kolo
3. OK VODICE - OK ŠIBENIK '91 0:2 (17:25,7:25)
4. OK ZADAR - OK GUSAR 0:2 (14:25,20:25)
3. kolo
5. OK GUSAR - OK VODICE 2:0 (25:16,25:9)
6. OK ŠIBENIK '91 - OK ZADAR 2:0 (25:21,25:18)
GRUPA "C" (KAŠTEL STARI-dva terena)
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3 2 1 5 2 2.5000 160 136 1.1765 4
2. OK KAŠTEL LUKŠIĆ 3 2 1 5 3 1.6667 165 158 1.0443 4
3. ŽOK RIBOLA KAŠTELA 3 2 1 4 4 1.0000 158 144 1.0972 4
4. ŽOK SINJ 3 0 3 1 6 0.1667 119 164 0.7256 0
1. kolo
1. ŽOK SINJ - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 0:2 (18:25,17:25)
2. ŽOK RIBOLA KAŠTELA - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 0:2 (14:25,17:25)
2. kolo
3. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 2:1 (25:21,23:25,16:14)
4. ŽOK SINJ - ŽOK RIBOLA KAŠTELA 1:2 (25:23,4:25,14:16)
3. kolo
5. ŽOK RIBOLA KAŠTELA - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 2:1 (23:25,25:18,15:8)
6. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - ŽOK SINJ 2:0 (25:20,25:21)
GRUPA "D" (ŽRNOVNICA)
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK TROGIR 3 3 0 6 2 3.0000 176 149 1.1812 6
2. OK BRDA SPORT2LIFE 3 2 1 5 2 2.5000 164 122 1.3443 4
3. OK MARINA KAŠTELA 3 1 2 3 4 0.7500 135 146 0.9247 2
4. OK MAKARSKA 3 0 3 0 6 0.0000 92 150 0.6133 0
1. kolo
1. OK BRDA SPORT2LIFE - OK MAKARSKA 2:0 (25:13,25:12)
2. OK MARINA KAŠTELA - ŽOK TROGIR 1:2 (25:22,22:25,5:15)
2. kolo
3. OK MAKARSKA - ŽOK TROGIR 0:2 (17:25,16:25)
4. OK BRDA SPORT2LIFE - OK MARINA KAŠTELA 2:0 (25:19,25:14)
3. kolo
5. OK MARINA KAŠTELA - OK MAKARSKA 2:0 (25:17,25:17)
6. ŽOK TROGIR - OK BRDA SPORT2LIFE 2:1 (21:25,27:25,16:14)
ČETVRTFINALE
1. kolo
. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK BRDA SPORT2LIFE 2:0 (25:20,25:19)
. OK SPLIT - OK ŠIBENIK '91 2:1 (25:10,22:25,15:10)
. ŽOK TROGIR - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 0:2 (24:26,18:25)
. OK GUSAR - ŽOK DUBROVNIK 2:0 (25:17,27:25)
POLUFINALE
1. kolo
. OK SPLIT - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 2:0 (25:20,25:11)
. OK GUSAR - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 2:0 (25:8,25:20)
    zadnja promjena: 16. svibnja 2024., 15,06