Udruga klubova Zagrebačke odbojkaške regije
 
natjecanja
 
natjecanja
 
NATJECANJA  
 
MINI ODBOJKA - najmlađe kadetkinje U11
GRUPA "A"
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK TROGIR 5 4 1 9 6 1.5000 177 157 1.1274 9
2. OK MAKARSKA 4 3 1 8 4 2.0000 140 127 1.1024 8
3. ŽOK Župa dubrovačka 4 2 2 8 4 2.0000 163 101 1.6139 8
4. ŽOK KLIS 5 0 5 2 13 0.1538 111 206 0.5388 2
MINI ODBOJKA U11-PRAVILA IGRE
1. kolo
1. ŽOK TROGIR - ŽOK Župa dubrovačka 2:1 (15:14,3:15,15:11)
2. OK MAKARSKA - ŽOK KLIS 3:0 (15:13,15:8,15:3)
2. kolo
3. ŽOK Župa dubrovačka - ŽOK KLIS 3:0 (15:5,15:9,15:4)
4. ŽOK TROGIR - OK MAKARSKA 1:2 (14:15,11:15,15:3)
3. kolo
5. OK MAKARSKA - ŽOK Župa dubrovačka 0:3 (6:15,7:15,4:15)
6. ŽOK KLIS - ŽOK TROGIR 1:2 (15:3,2:15,3:15)
4. kolo
7. ŽOK Župa dubrovačka - ŽOK TROGIR 1:2 (8:15,15:3,10:15)
8. ŽOK KLIS - OK MAKARSKA 0:3 (5:15,8:15,5:15)
5. kolo
9. ŽOK KLIS - ŽOK Župa dubrovačka termin nije određen
10. OK MAKARSKA - ŽOK TROGIR termin nije određen
6. kolo
11. ŽOK Župa dubrovačka - OK MAKARSKA termin nije određen
12. ŽOK TROGIR - ŽOK KLIS 2:1 (8:15,15:8,15:8)
7. kolo
13. ŽOK TROGIR - ŽOK Župa dubrovačka termin nije određen
14. OK MAKARSKA - ŽOK KLIS termin nije određen
8. kolo
15. ŽOK Župa dubrovačka - ŽOK KLIS termin nije određen
16. ŽOK TROGIR - OK MAKARSKA termin nije određen
9. kolo
17. OK MAKARSKA - ŽOK Župa dubrovačka termin nije određen
18. ŽOK KLIS - ŽOK TROGIR termin nije određen
GRUPA "B"
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK BRDA SPORT2LIFE 5 5 0 12 3 4.0000 215 128 1.6797 12
2. ŽOK SINJ 5 1 4 5 10 0.5000 155 201 0.7711 5
3. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 4 1 3 4 8 0.5000 120 161 0.7453 4
MINI ODBOJKA 2023-2024 ZAPISNIK S ODIGRANOG TURNIRA
1. kolo
1. OK BRDA SPORT2LIFE - 0 -
2. ŽOK SINJ - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 1:2 (13:15,15:14,8:15)
2. kolo
3. 0 - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM -
4. OK BRDA SPORT2LIFE - ŽOK SINJ 3:0 (15:12,15:1,15:8)
3. kolo
5. ŽOK SINJ - 0 -
6. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK BRDA SPORT2LIFE 1:2 (15:13,4:15,4:15)
4. kolo
7. 0 - OK BRDA SPORT2LIFE -
8. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - ŽOK SINJ 1:2 (15:7,8:15,7:15)
5. kolo
9. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - 0 -
10. ŽOK SINJ - OK BRDA SPORT2LIFE 1:2 (11:15,15:13,7:15)
6. kolo
11. 0 - ŽOK SINJ -
12. OK BRDA SPORT2LIFE - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (15:6,15:8,15:9)
7. kolo
13. OK BRDA SPORT2LIFE - 0 -
14. ŽOK SINJ - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM termin nije određen
8. kolo
15. 0 - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM -
16. OK BRDA SPORT2LIFE - ŽOK SINJ 2:1 (15:7,9:15,15:6)
9. kolo
17. ŽOK SINJ - 0 -
18. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK BRDA SPORT2LIFE termin nije određen
GRUPA "C"
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK GUSAR Omiš 5 5 0 14 1 14.0000 220 87 2.5287 14
2. OK Dugi Rat 6 3 3 10 8 1.2500 200 204 0.9804 10
3. OK MARINA KAŠTELA 5 0 5 0 15 0.0000 96 225 0.4267 0
MINI ODBOJKA 2023-2024 ZAPISNIK S ODIGRANOG TURNIRA
1. kolo
1. OK GUSAR Omiš - 0 -
2. OK MARINA KAŠTELA - OK Dugi Rat 0:3 (7:15,14:15,12:15)
2. kolo
3. 0 - OK Dugi Rat -
4. OK GUSAR Omiš - OK MARINA KAŠTELA 3:0 (15:3,15:4,15:6)
3. kolo
5. OK MARINA KAŠTELA - 0 -
6. OK Dugi Rat - OK GUSAR Omiš 0:3 (3:15,7:15,5:15)
4. kolo
7. 0 - OK GUSAR Omiš -
8. OK Dugi Rat - OK MARINA KAŠTELA 3:0 (15:6,15:12,15:5)
5. kolo
9. OK Dugi Rat - 0 -
10. OK MARINA KAŠTELA - OK GUSAR Omiš termin nije određen
6. kolo
11. 0 - OK MARINA KAŠTELA -
12. OK GUSAR Omiš - OK Dugi Rat 3:0 (15:2,15:2,15:8)
7. kolo
13. OK GUSAR Omiš - 0 -
14. OK MARINA KAŠTELA - OK Dugi Rat 0:3 (5:15,2:15,11:15)
8. kolo
15. 0 - OK Dugi Rat -
16. OK GUSAR Omiš - OK MARINA KAŠTELA 3:0 (15:1,15:5,15:3)
9. kolo
17. OK MARINA KAŠTELA - 0 -
18. OK Dugi Rat - OK GUSAR Omiš 1:2 (11:15,15:10,12:15)
POLUFINALE
1. kolo
. OK GUSAR Omiš - OK MAKARSKA 2:1 (15:4,15:1,9:15)
. ŽOK TROGIR - ŽOK SINJ 3:0 (15:0,15:0,15:0)
. OK BRDA SPORT2LIFE - OK Dugi Rat 3:0 (15:10,15:7,15:5)
RAZIGRAVANJE 4-6 mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK Dugi Rat 2 2 0 5 1 5.0000 82 32 2.5625 5
2. OK MAKARSKA 2 1 1 4 2 2.0000 77 37 2.0811 4
3. ŽOK SINJ 2 0 2 0 6 0.0000 0 90 0.0000 0
1. kolo
. OK MAKARSKA - OK Dugi Rat 1:2 (15:7,7:15,10:15)
. ŽOK SINJ - OK Dugi Rat 0:3 (0:15,0:15,0:15)
. OK MAKARSKA - ŽOK SINJ 3:0 (15:0,15:0,15:0)
 
KONAČNI POREDAK
4. OK Dugi Rat
5. OK MAKARSKA
6. ŽOK SINJ
RAZIGRAVANJE 1-3 mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK TROGIR 2 2 0 6 0 90 40 2.2500 6
2. OK GUSAR Omiš 2 1 1 2 4 0.5000 63 80 0.7875 2
3. OK BRDA SPORT2LIFE 2 0 2 1 5 0.2000 51 84 0.6071 1
1. kolo
1. OK BRDA SPORT2LIFE - 0 -
2. ŽOK TROGIR - OK GUSAR Omiš 3:0 (15:5,15:7,15:12)
2. kolo
3. 0 - OK GUSAR Omiš -
4. OK BRDA SPORT2LIFE - ŽOK TROGIR 0:3 (7:15,4:15,5:15)
3. kolo
5. ŽOK TROGIR - 0 -
6. OK GUSAR Omiš - OK BRDA SPORT2LIFE 2:1 (15:8,15:12,9:15)
 
KONAČNI POREDAK
1. ŽOK TROGIR
2. OK GUSAR Omiš
3. OK BRDA SPORT2LIFE
    zadnja promjena: 14. srpnja 2024., 10,36