Udruga klubova Zagrebačke odbojkaške regije
 
natjecanja
 
natjecanja
 
NATJECANJA  
 
MALA ODBOJKA - najmlađe kadetkinje U13
GRUPA "A"
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK TROGIR 12 12 0 24 0 600 214 2.8037 24
2. OK MAKARSKA 12 7 5 15 13 1.1538 505 533 0.9475 14
3. ŽOK SINJ 14 4 10 12 21 0.5714 518 658 0.7872 8
4. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 6 2 4 5 9 0.5556 259 265 0.9774 4
5. ŽOK KLIS 8 1 7 2 15 0.1333 192 404 0.4752 2
MALA ODBOJKA 2023-2024 ZAPISNIK S ODIGRANOG TURNIRA
1. kolo
1. ŽOK TROGIR - 0 -
2. OK MAKARSKA - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 2:0 (28:26,25:23)
3. ŽOK SINJ - ŽOK KLIS 2:0 (25:17,25:9)
2. kolo
4. 0 - ŽOK KLIS -
5. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - ŽOK SINJ 2:0 (25:6,25:10)
6. ŽOK TROGIR - OK MAKARSKA 2:0 (25:6,25:10)
3. kolo
7. OK MAKARSKA - 0 -
8. ŽOK SINJ - ŽOK TROGIR 0:2 (8:25,10:25)
9. ŽOK KLIS - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA termin nije određen
4. kolo
10. 0 - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA -
11. ŽOK TROGIR - ŽOK KLIS 2:0 (25:3,25:2)
12. OK MAKARSKA - ŽOK SINJ 2:1 (25:21,18:25,16:14)
5. kolo
13. ŽOK SINJ - 0 -
14. ŽOK KLIS - OK MAKARSKA 0:2 (4:25,7:25)
15. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - ŽOK TROGIR 0:2 (14:25,12:25)
6. kolo
16. 0 - ŽOK TROGIR -
17. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK MAKARSKA 1:2 (16:25,25:17,11:15)
18. ŽOK KLIS - ŽOK SINJ 0:2 (18:25,12:25)
7. kolo
19. ŽOK KLIS - 0 -
20. ŽOK SINJ - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 1:2 (25:15,4:25,10:15)
21. OK MAKARSKA - ŽOK TROGIR 0:2 (11:25,14:25)
8. kolo
22. 0 - OK MAKARSKA -
23. ŽOK TROGIR - ŽOK SINJ 2:0 (25:8,25:5)
24. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - ŽOK KLIS termin nije određen
9. kolo
25. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - 0 -
26. ŽOK KLIS - ŽOK TROGIR 0:2 (5:25,3:25)
27. ŽOK SINJ - OK MAKARSKA 2:1 (10:25,25:16,15:12)
10. kolo
28. 0 - ŽOK SINJ -
29. OK MAKARSKA - ŽOK KLIS 2:0 (25:18,25:12)
30. ŽOK TROGIR - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 2:0 (25:8,25:19)
11. kolo
31. ŽOK TROGIR - 0 -
32. OK MAKARSKA - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA termin nije određen
33. ŽOK SINJ - ŽOK KLIS 2:0 (25:12,25:14)
12. kolo
34. 0 - ŽOK KLIS -
35. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - ŽOK SINJ termin nije određen
36. ŽOK TROGIR - OK MAKARSKA 2:0 (25:7,25:5)
13. kolo
37. OK MAKARSKA - 0 -
38. ŽOK SINJ - ŽOK TROGIR 0:2 (8:25,10:25)
39. ŽOK KLIS - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA termin nije određen
14. kolo
40. 0 - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA -
41. ŽOK TROGIR - ŽOK KLIS termin nije određen
42. OK MAKARSKA - ŽOK SINJ 2:1 (25:21,13:25,15:4)
15. kolo
43. ŽOK SINJ - 0 -
44. ŽOK KLIS - OK MAKARSKA termin nije određen
45. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - ŽOK TROGIR termin nije određen
16. kolo
46. 0 - ŽOK TROGIR -
47. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK MAKARSKA termin nije određen
48. ŽOK KLIS - ŽOK SINJ 2:1 (16:25,25:17,15:12)
17. kolo
49. ŽOK KLIS - 0 -
50. ŽOK SINJ - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA termin nije određen
51. OK MAKARSKA - ŽOK TROGIR 0:2 (9:25,18:25)
18. kolo
52. 0 - OK MAKARSKA -
53. ŽOK TROGIR - ŽOK SINJ 2:0 (25:6,25:13)
54. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - ŽOK KLIS termin nije određen
19. kolo
55. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - 0 -
56. ŽOK KLIS - ŽOK TROGIR termin nije određen
57. ŽOK SINJ - OK MAKARSKA 0:2 (19:25,12:25)
20. kolo
58. 0 - ŽOK SINJ -
59. OK MAKARSKA - ŽOK KLIS termin nije određen
60. ŽOK TROGIR - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA termin nije određen
GRUPA "B"
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK BRDA SPORT2LIFE 9 9 0 18 2 9.0000 469 204 2.2990 18
2. OK KAŠTEL LUKŠIĆ 9 3 6 10 14 0.7143 373 460 0.8109 6
3. OK RIBOLA KAŠTELA 9 3 6 8 14 0.5714 334 407 0.8206 6
4. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3 0 3 0 6 0.0000 45 150 0.3000 0
MALA ODBOJKA 2023-2024 ZAPISNIK S ODIGRANOG TURNIRA
1. kolo
1. OK BRDA SPORT2LIFE - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 2:0 (25:3,25:3)
2. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK RIBOLA KAŠTELA 1:2 (17:25,25:15,9:15)
2. kolo
3. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK RIBOLA KAŠTELA 0:2 (7:25,7:25)
4. OK BRDA SPORT2LIFE - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 2:0 (25:4,25:19)
3. kolo
5. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 2:0 (25:10,25:15)
6. OK RIBOLA KAŠTELA - OK BRDA SPORT2LIFE 0:2 (13:25,8:25)
4. kolo
7. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK BRDA SPORT2LIFE termin nije određen
8. OK RIBOLA KAŠTELA - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 1:2 (25:15,15:25,11:15)
5. kolo
9. OK RIBOLA KAŠTELA - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM termin nije određen
10. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK BRDA SPORT2LIFE 0:2 (9:25,20:25)
6. kolo
11. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK KAŠTEL LUKŠIĆ termin nije određen
12. OK BRDA SPORT2LIFE - OK RIBOLA KAŠTELA 2:0 (25:4,25:6)
7. kolo
13. OK BRDA SPORT2LIFE - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM termin nije određen
14. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK RIBOLA KAŠTELA 2:1 (25:11,7:25,15:11)
8. kolo
15. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
16. OK BRDA SPORT2LIFE - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 2:1 (25:13,21:25,15:7)
9. kolo
17. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM termin nije određen
18. OK RIBOLA KAŠTELA - OK BRDA SPORT2LIFE 0:2 (2:25,15:25)
10. kolo
19. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK BRDA SPORT2LIFE termin nije određen
20. OK RIBOLA KAŠTELA - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 2:1 (25:7,23:25,15:8)
11. kolo
21. OK RIBOLA KAŠTELA - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM termin nije određen
22. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK BRDA SPORT2LIFE 1:2 (3:25,25:18,5:15)
12. kolo
23. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK KAŠTEL LUKŠIĆ termin nije određen
24. OK BRDA SPORT2LIFE - OK RIBOLA KAŠTELA 2:0 (25:8,25:12)
GRUPA "C"
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK GUSAR 9 8 1 17 4 4.2500 453 306 1.4804 16
2. OK SPLIT 9 7 2 16 5 3.2000 461 300 1.5367 14
3. OK MARINA KAŠTELA 9 3 6 6 15 0.4000 312 442 0.7059 6
4. OK Dugi Rat 9 0 9 3 18 0.1667 283 461 0.6139 0
MALA ODBOJKA 2023-2024 ZAPISNIK S ODIGRANOG TURNIRA
1. kolo
1. OK SPLIT - OK Dugi Rat 2:0 (25:13,25:14)
2. OK GUSAR - OK MARINA KAŠTELA 2:0 (25:15,25:15)
2. kolo
3. OK Dugi Rat - OK MARINA KAŠTELA 1:2 (3:25,25:7,7:15)
4. OK SPLIT - OK GUSAR 2:1 (21:25,25:12,15:12)
3. kolo
5. OK GUSAR - OK Dugi Rat 2:0 (25:15,25:15)
6. OK MARINA KAŠTELA - OK SPLIT 0:2 (9:25,8:25)
4. kolo
7. OK Dugi Rat - OK SPLIT 0:2 (8:25,15:25)
8. OK MARINA KAŠTELA - OK GUSAR 0:2 (10:25,7:25)
5. kolo
9. OK MARINA KAŠTELA - OK Dugi Rat 2:1 (25:23,15:25,15:11)
10. OK GUSAR - OK SPLIT 2:1 (25:19,11:25,15:6)
6. kolo
11. OK Dugi Rat - OK GUSAR 0:2 (7:25,12:25)
12. OK SPLIT - OK MARINA KAŠTELA 2:0 (25:20,25:6)
7. kolo
13. OK SPLIT - OK Dugi Rat 2:0 (25:10,25:14)
14. OK GUSAR - OK MARINA KAŠTELA 2:0 (25:21,25:10)
8. kolo
15. OK Dugi Rat - OK MARINA KAŠTELA 1:2 (12:25,25:19,11:15)
16. OK SPLIT - OK GUSAR 1:2 (13:25,25:13,12:15)
9. kolo
17. OK GUSAR - OK Dugi Rat 2:0 (25:13,25:5)
18. OK MARINA KAŠTELA - OK SPLIT 0:2 (20:25,10:25)
10. kolo
19. OK Dugi Rat - OK SPLIT termin nije određen
20. OK MARINA KAŠTELA - OK GUSAR termin nije određen
11. kolo
21. OK MARINA KAŠTELA - OK Dugi Rat termin nije određen
22. OK GUSAR - OK SPLIT termin nije određen
12. kolo
23. OK Dugi Rat - OK GUSAR termin nije određen
24. OK SPLIT - OK MARINA KAŠTELA termin nije određen
    zadnja promjena: 16. svibnja 2024., 15,06