Udruga klubova Zagrebačke odbojkaške regije
 
natjecanja
 
natjecanja
 
NATJECANJA  
 
LIGA OSSDŽ - mlađe kadetkinje
GRUPA "B"
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK Split II 12 10 2 21 4 5.2500 602 474 1.2700 20
2. ŽOK Trogir II 12 10 2 20 6 3.3333 597 508 1.1752 20
3. OK BRDA SPORTLIFE II 12 8 4 18 10 1.8000 592 566 1.0459 16
4. OK Gusar II 12 6 6 13 14 0.9286 566 564 1.0035 12
5. OK Makarska II 11 4 7 9 15 0.6000 512 529 0.9679 8
6. ŽOK Sinj II 11 2 9 7 19 0.3684 499 575 0.8678 4
7. OK Marina Kaštela II 12 1 11 3 23 0.1304 466 618 0.7540 2
Zapisnik Liga OSSDŽ za ml.kadetkinje 2023-2024 GRUPA „B“
2023-2024 PROPISNIK-LIGA OSSDŽ ZA MLAĐE KADETKINJE
1. kolo
1. OK Makarska II - 0 -
2. OK Gusar II - ŽOK Trogir II 0:2 (19:25,17:25)
3. OK BRDA SPORTLIFE II - OK Split II 0:2 (22:25,17:25)
4. ŽOK Sinj II - OK Marina Kaštela II 2:0 (25:22,25:18)
2. kolo (4. studenog 2023. - 5. studenog 2023.)
5. 0 - OK Marina Kaštela II -
6. OK Split II - ŽOK Sinj II 2:0 (25:11,27:25)
7. ŽOK Trogir II - OK BRDA SPORTLIFE II 2:1 (25:20,23:25,15:5)
8. OK Gusar II - OK Makarska II 2:0 (25:16,25:23)
3. kolo (11. studenog 2023. - 12. studenog 2023.)
9. OK Gusar II - 0 -
10. OK Makarska II - OK BRDA SPORTLIFE II 2:0 (25:15,25:21)
11. ŽOK Trogir II - ŽOK Sinj II 2:0 (25:18,25:17)
12. OK Split II - OK Marina Kaštela II 2:0 (25:17,25:13)
4. kolo (18. studenog 2023. - 19. studenog 2023.)
13. 0 - OK Split II -
14. ŽOK Trogir II - OK Marina Kaštela II 2:0 (25:20,25:21)
15. ŽOK Sinj II - OK Makarska II 0:2 (20:25,16:25)
16. OK Gusar II - OK BRDA SPORTLIFE II 0:2 (18:25,24:26)
5. kolo (25. studenog 2023. - 26. studenog 2023.)
17. OK BRDA SPORTLIFE II - 0 -
18. ŽOK Sinj II - OK Gusar II 1:2 (17:25,25:21,13:15)
19. OK Marina Kaštela II - OK Makarska II 0:2 (12:25,28:30)
20. OK Split II - ŽOK Trogir II 2:0 (25:19,25:16)
6. kolo (2. prosinca 2023. - 3. prosinca 2023.)
21. 0 - ŽOK Trogir II -
22. OK Makarska II - OK Split II 0:2 (21:25,22:25)
23. OK Gusar II - OK Marina Kaštela II 2:0 (25:23,25:8)
24. OK BRDA SPORTLIFE II - ŽOK Sinj II 2:1 (19:25,25:23,15:13)
7. kolo (9. prosinca 2023. - 10. prosinca 2023.)
25. ŽOK Sinj II - 0 -
26. OK Marina Kaštela II - OK BRDA SPORTLIFE II 0:2 (24:26,15:25)
27. OK Split II - OK Gusar II 2:0 (25:19,25:20)
28. ŽOK Trogir II - OK Makarska II 2:0 (25:19,25:23)
8. kolo
29. 0 - OK Makarska II -
30. ŽOK Trogir II - OK Gusar II 2:0 (25:18,25:22)
31. OK Split II - OK BRDA SPORTLIFE II 0:2 (20:25,22:25)
32. OK Marina Kaštela II - ŽOK Sinj II 1:2 (25:10,19:25,10:15)
9. kolo
33. OK Marina Kaštela II - 0 -
34. ŽOK Sinj II - OK Split II 0:2 (22:25,20:25)
35. OK BRDA SPORTLIFE II - ŽOK Trogir II 1:2 (16:25,25:21,10:15)
36. OK Makarska II - OK Gusar II 0:2 (21:25,22:25)
10. kolo
37. 0 - OK Gusar II -
38. OK BRDA SPORTLIFE II - OK Makarska II 2:0 (25:15,25:23)
39. ŽOK Sinj II - ŽOK Trogir II 0:2 (19:25,22:25)
40. OK Marina Kaštela II - OK Split II 0:2 (19:25,14:25)
11. kolo
41. OK Split II - 0 -
42. OK Marina Kaštela II - ŽOK Trogir II 0:2 (18:25,17:25)
43. OK Makarska II - ŽOK Sinj II termin nije određen
44. OK BRDA SPORTLIFE II - OK Gusar II 2:1 (25:23,15:25,15:5)
12. kolo
45. 0 - OK BRDA SPORTLIFE II -
46. OK Gusar II - ŽOK Sinj II 2:1 (25:21,19:25,15:8)
47. OK Makarska II - OK Marina Kaštela II 1:2 (25:27,25:17,12:15)
48. ŽOK Trogir II - OK Split II 0:2 (18:25,20:25)
13. kolo
49. ŽOK Trogir II - 0 -
50. OK Split II - OK Makarska II 1:2 (25:13,23:25,10:15)
51. OK Marina Kaštela II - OK Gusar II 0:2 (16:25,20:25)
52. ŽOK Sinj II - OK BRDA SPORTLIFE II 0:2 (18:25,21:25)
14. kolo
53. 0 - ŽOK Sinj II -
54. OK BRDA SPORTLIFE II - OK Marina Kaštela II 2:0 (25:16,25:12)
55. OK Gusar II - OK Split II 0:2 (20:25,16:25)
56. OK Makarska II - ŽOK Trogir II 0:2 (15:25,22:25)
    zadnja promjena: 16. svibnja 2024., 15,06