Udruga klubova Zagrebačke odbojkaške regije
 
natjecanja
 
natjecanja
 
NATJECANJA  
 
LIGA OSSDŽ - mlađe kadetkinje
GRUPA "A"
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK SPLIT 16 14 2 30 5 6.0000 818 532 1.5376 28
2. OK GUSAR 16 12 4 26 10 2.6000 811 644 1.2593 24
3. OK BRDA SPORT2LIFE 16 12 4 25 12 2.0833 801 661 1.2118 24
4. OK KAŠTEL LUKŠIĆ 16 12 4 26 13 2.0000 818 720 1.1361 24
5. ŽOK TROGIR 16 6 10 16 23 0.6957 751 825 0.9103 12
6. OK MAKARSKA 15 5 10 14 22 0.6364 646 743 0.8694 10
7. OK MARINA KAŠTELA 16 5 11 13 25 0.5200 684 825 0.8291 10
8. ŽOK RIBOLA KAŠTELA 15 3 12 11 26 0.4231 652 790 0.8253 6
9. ŽOK SINJ 16 2 14 4 29 0.1379 547 788 0.6942 4
10. OK Split (M) 0 0 0 0 0 0 0 0
11. OK RIBOLA KAŠTELA 0 0 0 0 0 0 0 0
Zapisnik Liga OSSDŽ za ml.kadetkinje 2023-2024 GRUPA „A“
2023-2024 PROPISNIK-LIGA OSSDŽ ZA MLAĐE KADETKINJE
1. kolo
1. OK MAKARSKA - 0 -
2. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - ŽOK TROGIR 2:0 (25:19,25:13)
3. OK GUSAR - OK Split (M) odgođeno
4. OK BRDA SPORT2LIFE - OK SPLIT 2:1 (20:25,25:18,15:10)
5. ŽOK SINJ - ŽOK RIBOLA KAŠTELA 2:1 (25:20,12:25,15:10)
6. OK RIBOLA KAŠTELA - OK MARINA KAŠTELA odgođeno
2. kolo (4. studenog 2023. - 5. studenog 2023.)
7. 0 - OK MARINA KAŠTELA -
8. ŽOK RIBOLA KAŠTELA - OK RIBOLA KAŠTELA odgođeno
9. OK SPLIT - ŽOK SINJ 2:0 (25:10,25:12)
10. OK Split (M) - OK BRDA SPORT2LIFE odgođeno
11. ŽOK TROGIR - OK GUSAR 1:2 (24:26,25:23,9:15)
12. OK MAKARSKA - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 0:2 (15:25,16:25)
3. kolo (11. studenog 2023. - 12. studenog 2023.)
13. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - 0 -
14. OK GUSAR - OK MAKARSKA 2:1 (19:25,25:15,15:8)
15. OK BRDA SPORT2LIFE - ŽOK TROGIR 2:0 (25:17,25:13)
16. ŽOK SINJ - OK Split (M) odgođeno
17. OK RIBOLA KAŠTELA - OK SPLIT odgođeno
18. OK MARINA KAŠTELA - ŽOK RIBOLA KAŠTELA 2:1 (22:25,25:19,17:15)
4. kolo (18. studenog 2023. - 19. studenog 2023.)
19. 0 - ŽOK RIBOLA KAŠTELA -
20. OK SPLIT - OK MARINA KAŠTELA 2:0 (25:11,25:11)
21. OK Split (M) - OK RIBOLA KAŠTELA odgođeno
22. ŽOK TROGIR - ŽOK SINJ 2:0 (25:14,25:16)
23. OK MAKARSKA - OK BRDA SPORT2LIFE 0:2 (16:25,23:25)
24. OK GUSAR - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 2:0 (25:13,25:19)
5. kolo (25. listopada 2023. - 26. listopada 2023.)
25. OK GUSAR - 0 -
26. OK BRDA SPORT2LIFE - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 2:1 (15:25,25:20,15:11)
27. ŽOK SINJ - OK MAKARSKA 0:2 (12:25,15:25)
28. OK RIBOLA KAŠTELA - ŽOK TROGIR odgođeno
29. OK MARINA KAŠTELA - OK Split (M) odgođeno
30. OK SPLIT - ŽOK RIBOLA KAŠTELA 2:0 (25:15,25:8)
6. kolo (2. prosinca 2023. - 3. prosinca 2023.)
31. 0 - OK SPLIT -
32. OK Split (M) - ŽOK RIBOLA KAŠTELA odgođeno
33. ŽOK TROGIR - OK MARINA KAŠTELA 2:1 (21:25,25:20,15:12)
34. OK MAKARSKA - OK RIBOLA KAŠTELA odgođeno
35. ŽOK SINJ - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 0:2 (15:25,20:25)
36. OK GUSAR - OK BRDA SPORT2LIFE 2:0 (25:15,25:15)
7. kolo (9. prosinca 2023. - 10. prosinca 2023.)
37. OK BRDA SPORT2LIFE - 0 -
38. ŽOK SINJ - OK GUSAR 0:2 (10:25,18:25)
39. OK RIBOLA KAŠTELA - OK KAŠTEL LUKŠIĆ odgođeno
40. OK MARINA KAŠTELA - OK MAKARSKA 2:1 (12:25,25:17,18:16)
41. ŽOK RIBOLA KAŠTELA - ŽOK TROGIR 2:1 (25:27,25:18,17:15)
42. OK SPLIT - OK Split (M) odgođeno
8. kolo (16. prosinca 2023. - 17. prosinca 2023.)
43. 0 - OK Split (M) -
44. ŽOK TROGIR - OK SPLIT 0:2 (14:25,7:25)
45. ŽOK RIBOLA KAŠTELA - OK MAKARSKA odgođeno
46. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK MARINA KAŠTELA 2:0 (25:23,25:18)
47. OK GUSAR - OK RIBOLA KAŠTELA odgođeno
48. OK BRDA SPORT2LIFE - ŽOK SINJ 2:0 (25:12,25:10)
9. kolo
49. ŽOK SINJ - 0 -
50. OK RIBOLA KAŠTELA - OK BRDA SPORT2LIFE odgođeno
51. OK MARINA KAŠTELA - OK GUSAR 2:1 (25:21,22:25,15:10)
52. ŽOK RIBOLA KAŠTELA - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 0:2 (20:25,20:25)
53. OK SPLIT - OK MAKARSKA 2:0 (25:13,25:10)
54. OK Split (M) - ŽOK TROGIR odgođeno
10. kolo
55. 0 - ŽOK TROGIR -
56. OK MAKARSKA - OK Split (M) odgođeno
57. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK SPLIT 2:1 (16:25,25:17,15:12)
58. OK GUSAR - ŽOK RIBOLA KAŠTELA 2:0 (25:14,25:18)
59. OK BRDA SPORT2LIFE - OK MARINA KAŠTELA 2:0 (25:17,25:7)
60. ŽOK SINJ - OK RIBOLA KAŠTELA odgođeno
11. kolo
61. OK RIBOLA KAŠTELA - 0 -
62. OK MARINA KAŠTELA - ŽOK SINJ 2:0 (25:13,25:20)
63. ŽOK RIBOLA KAŠTELA - OK BRDA SPORT2LIFE 0:2 (17:25,13:25)
64. OK SPLIT - OK GUSAR 2:0 (25:19,26:24)
65. OK Split (M) - OK KAŠTEL LUKŠIĆ odgođeno
66. ŽOK TROGIR - OK MAKARSKA 1:2 (25:20,23:25,8:15)
12. kolo
67. 0 - OK MAKARSKA -
68. ŽOK TROGIR - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 1:2 (26:24,21:25,7:15)
69. OK Split (M) - OK GUSAR odgođeno
70. OK SPLIT - OK BRDA SPORT2LIFE 2:0 (25:22,25:20)
71. ŽOK RIBOLA KAŠTELA - ŽOK SINJ 2:0 (25:12,25:22)
72. OK MARINA KAŠTELA - OK RIBOLA KAŠTELA odgođeno
13. kolo
73. OK MARINA KAŠTELA - 0 -
74. OK RIBOLA KAŠTELA - ŽOK RIBOLA KAŠTELA odgođeno
75. ŽOK SINJ - OK SPLIT 0:2 (12:25,14:25)
76. OK BRDA SPORT2LIFE - OK Split (M) odgođeno
77. OK GUSAR - ŽOK TROGIR 2:0 (25:15,25:21)
78. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK MAKARSKA 2:0 (25:20,25:12)
14. kolo
79. 0 - OK KAŠTEL LUKŠIĆ -
80. OK MAKARSKA - OK GUSAR 0:2 (11:25,13:25)
81. ŽOK TROGIR - OK BRDA SPORT2LIFE 0:2 (16:25,18:25)
82. OK Split (M) - ŽOK SINJ odgođeno
83. OK SPLIT - OK RIBOLA KAŠTELA odgođeno
84. ŽOK RIBOLA KAŠTELA - OK MARINA KAŠTELA 2:1 (25:15,12:25,15:10)
15. kolo
85. ŽOK RIBOLA KAŠTELA - 0 -
86. OK MARINA KAŠTELA - OK SPLIT 0:2 (12:25,13:25)
87. OK RIBOLA KAŠTELA - OK Split (M) odgođeno
88. ŽOK SINJ - ŽOK TROGIR 0:2 (23:25,21:25)
89. OK BRDA SPORT2LIFE - OK MAKARSKA 2:1 (20:25,25:23,15:6)
90. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK GUSAR 2:1 (25:13,14:25,15:5)
16. kolo
91. 0 - OK GUSAR -
92. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK BRDA SPORT2LIFE 2:1 (15:25,25:17,15:12)
93. OK MAKARSKA - ŽOK SINJ 2:0 (25:20,25:20)
94. ŽOK TROGIR - OK RIBOLA KAŠTELA odgođeno
95. OK Split (M) - OK MARINA KAŠTELA odgođeno
96. ŽOK RIBOLA KAŠTELA - OK SPLIT 0:2 (9:25,13:25)
17. kolo
97. OK SPLIT - 0 -
98. ŽOK RIBOLA KAŠTELA - OK Split (M) odgođeno
99. OK MARINA KAŠTELA - ŽOK TROGIR 0:2 (17:25,20:25)
100. OK RIBOLA KAŠTELA - OK MAKARSKA odgođeno
101. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - ŽOK SINJ 2:0 (25:13,25:23)
102. OK BRDA SPORT2LIFE - OK GUSAR 0:2 (18:25,19:25)
18. kolo
103. 0 - OK BRDA SPORT2LIFE -
104. OK GUSAR - ŽOK SINJ 2:0 (25:20,25:20)
105. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK RIBOLA KAŠTELA odgođeno
106. OK MAKARSKA - OK MARINA KAŠTELA 2:0 (25:9,25:20)
107. ŽOK TROGIR - ŽOK RIBOLA KAŠTELA 2:1 (25:14,21:25,16:14)
108. OK Split (M) - OK SPLIT odgođeno
19. kolo
109. OK Split (M) - 0 -
110. OK SPLIT - ŽOK TROGIR 2:0 (25:16,25:17)
111. OK MAKARSKA - ŽOK RIBOLA KAŠTELA 2:1 (18:25,25:17,15:11)
112. OK MARINA KAŠTELA - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 2:0 (25:23,25:20)
113. OK RIBOLA KAŠTELA - OK GUSAR odgođeno
114. ŽOK SINJ - OK BRDA SPORT2LIFE 0:2 (12:25,16:25)
20. kolo
115. 0 - ŽOK SINJ -
116. OK BRDA SPORT2LIFE - OK RIBOLA KAŠTELA odgođeno
117. OK GUSAR - OK MARINA KAŠTELA 2:0 (25:21,25:8)
118. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - ŽOK RIBOLA KAŠTELA 2:1 (25:18,20:25,15:10)
119. OK MAKARSKA - OK SPLIT 0:2 (11:25,9:25)
120. ŽOK TROGIR - OK Split (M) odgođeno
21. kolo (20. travnja 2024. - 21. travnja 2024.)
121. ŽOK TROGIR - 0 -
122. OK Split (M) - OK MAKARSKA odgođeno
123. OK SPLIT - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 2:1 (20:25,25:16,15:7)
124. ŽOK RIBOLA KAŠTELA - OK GUSAR 0:2 (15:25,18:25)
125. OK MARINA KAŠTELA - OK BRDA SPORT2LIFE 1:2 (25:23,20:25,11:15)
126. OK RIBOLA KAŠTELA - ŽOK SINJ odgođeno
22. kolo (27. travnja 2024. - 28. travnja 2024.)
127. 0 - OK RIBOLA KAŠTELA -
128. ŽOK SINJ - OK MARINA KAŠTELA 2:0 (25:21,25:12)
129. OK BRDA SPORT2LIFE - ŽOK RIBOLA KAŠTELA 2:0 (25:15,25:15)
130. OK GUSAR - OK SPLIT 0:2 (23:25,23:25)
131. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK Split (M) odgođeno
132. OK MAKARSKA - ŽOK TROGIR 1:2 (26:24,14:25,9:15)
GRUPA "B"
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK Split II 12 10 2 21 4 5.2500 602 474 1.2700 20
2. ŽOK Trogir II 12 10 2 20 6 3.3333 597 508 1.1752 20
3. OK BRDA SPORTLIFE II 12 8 4 18 10 1.8000 592 566 1.0459 16
4. OK Gusar II 12 6 6 13 14 0.9286 566 564 1.0035 12
5. OK Makarska II 12 5 7 11 15 0.7333 562 557 1.0090 10
6. ŽOK Sinj II 12 2 10 7 21 0.3333 527 625 0.8432 4
7. OK Marina Kaštela II 12 1 11 3 23 0.1304 466 618 0.7540 2
Zapisnik Liga OSSDŽ za ml.kadetkinje 2023-2024 GRUPA „B“
2023-2024 PROPISNIK-LIGA OSSDŽ ZA MLAĐE KADETKINJE
1. kolo
1. OK Makarska II - 0 -
2. OK Gusar II - ŽOK Trogir II 0:2 (19:25,17:25)
3. OK BRDA SPORTLIFE II - OK Split II 0:2 (22:25,17:25)
4. ŽOK Sinj II - OK Marina Kaštela II 2:0 (25:22,25:18)
2. kolo (4. studenog 2023. - 5. studenog 2023.)
5. 0 - OK Marina Kaštela II -
6. OK Split II - ŽOK Sinj II 2:0 (25:11,27:25)
7. ŽOK Trogir II - OK BRDA SPORTLIFE II 2:1 (25:20,23:25,15:5)
8. OK Gusar II - OK Makarska II 2:0 (25:16,25:23)
3. kolo (11. studenog 2023. - 12. studenog 2023.)
9. OK Gusar II - 0 -
10. OK Makarska II - OK BRDA SPORTLIFE II 2:0 (25:15,25:21)
11. ŽOK Trogir II - ŽOK Sinj II 2:0 (25:18,25:17)
12. OK Split II - OK Marina Kaštela II 2:0 (25:17,25:13)
4. kolo (18. studenog 2023. - 19. studenog 2023.)
13. 0 - OK Split II -
14. ŽOK Trogir II - OK Marina Kaštela II 2:0 (25:20,25:21)
15. ŽOK Sinj II - OK Makarska II 0:2 (20:25,16:25)
16. OK Gusar II - OK BRDA SPORTLIFE II 0:2 (18:25,24:26)
5. kolo (25. studenog 2023. - 26. studenog 2023.)
17. OK BRDA SPORTLIFE II - 0 -
18. ŽOK Sinj II - OK Gusar II 1:2 (17:25,25:21,13:15)
19. OK Marina Kaštela II - OK Makarska II 0:2 (12:25,28:30)
20. OK Split II - ŽOK Trogir II 2:0 (25:19,25:16)
6. kolo (2. prosinca 2023. - 3. prosinca 2023.)
21. 0 - ŽOK Trogir II -
22. OK Makarska II - OK Split II 0:2 (21:25,22:25)
23. OK Gusar II - OK Marina Kaštela II 2:0 (25:23,25:8)
24. OK BRDA SPORTLIFE II - ŽOK Sinj II 2:1 (19:25,25:23,15:13)
7. kolo (9. prosinca 2023. - 10. prosinca 2023.)
25. ŽOK Sinj II - 0 -
26. OK Marina Kaštela II - OK BRDA SPORTLIFE II 0:2 (24:26,15:25)
27. OK Split II - OK Gusar II 2:0 (25:19,25:20)
28. ŽOK Trogir II - OK Makarska II 2:0 (25:19,25:23)
8. kolo
29. 0 - OK Makarska II -
30. ŽOK Trogir II - OK Gusar II 2:0 (25:18,25:22)
31. OK Split II - OK BRDA SPORTLIFE II 0:2 (20:25,22:25)
32. OK Marina Kaštela II - ŽOK Sinj II 1:2 (25:10,19:25,10:15)
9. kolo
33. OK Marina Kaštela II - 0 -
34. ŽOK Sinj II - OK Split II 0:2 (22:25,20:25)
35. OK BRDA SPORTLIFE II - ŽOK Trogir II 1:2 (16:25,25:21,10:15)
36. OK Makarska II - OK Gusar II 0:2 (21:25,22:25)
10. kolo
37. 0 - OK Gusar II -
38. OK BRDA SPORTLIFE II - OK Makarska II 2:0 (25:15,25:23)
39. ŽOK Sinj II - ŽOK Trogir II 0:2 (19:25,22:25)
40. OK Marina Kaštela II - OK Split II 0:2 (19:25,14:25)
11. kolo
41. OK Split II - 0 -
42. OK Marina Kaštela II - ŽOK Trogir II 0:2 (18:25,17:25)
43. OK Makarska II - ŽOK Sinj II 2:0 (25:9,25:19)
44. OK BRDA SPORTLIFE II - OK Gusar II 2:1 (25:23,15:25,15:5)
12. kolo
45. 0 - OK BRDA SPORTLIFE II -
46. OK Gusar II - ŽOK Sinj II 2:1 (25:21,19:25,15:8)
47. OK Makarska II - OK Marina Kaštela II 1:2 (25:27,25:17,12:15)
48. ŽOK Trogir II - OK Split II 0:2 (18:25,20:25)
13. kolo
49. ŽOK Trogir II - 0 -
50. OK Split II - OK Makarska II 1:2 (25:13,23:25,10:15)
51. OK Marina Kaštela II - OK Gusar II 0:2 (16:25,20:25)
52. ŽOK Sinj II - OK BRDA SPORTLIFE II 0:2 (18:25,21:25)
14. kolo
53. 0 - ŽOK Sinj II -
54. OK BRDA SPORTLIFE II - OK Marina Kaštela II 2:0 (25:16,25:12)
55. OK Gusar II - OK Split II 0:2 (20:25,16:25)
56. OK Makarska II - ŽOK Trogir II 0:2 (15:25,22:25)
    zadnja promjena: 14. srpnja 2024., 10,36