Udruga klubova Zagrebačke odbojkaške regije
 
natjecanja
 
natjecanja
 
NATJECANJA  
 
2.LIGA OSSDŽ (2006+) - mlađe kadetkinje
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK MARINA KAŠTELA 10 10 0 20 4 5.0000 542 373 1.4531 20
2. ŽOK TROGIR 10 8 2 17 6 2.8333 501 367 1.3651 16
3. OK SPLIT 10 6 4 16 8 2.0000 524 399 1.3133 12
4. ŽOK SINJ 8 5 3 10 7 1.4286 334 330 1.0121 10
5. OK BRDA SPORT2LIFE 9 3 6 8 12 0.6667 376 419 0.8974 6
6. OK GUSAR 8 1 7 2 15 0.1333 242 407 0.5946 2
7. OK MERTOJAK 11 0 11 1 22 0.0455 338 562 0.6014 0
Zapisnik 2.Liga OSSDŽ za ml.kadetkinje 2019-2020 (2006+)
2019-2020 PROPISNIK-2.LIGA OSSDŽ ZA MLAĐE KADETKINJE (2006+)
Gala - male lopte
1. kolo (9. studenog 2019. - 10. studenog 2019.)
1. ŽOK SINJ - 0 -
2. OK GUSAR - OK MERTOJAK 2:1 (22:25,25:21,15:11)
3. OK SPLIT - OK MARINA KAŠTELA 1:2 (25:20,23:25,13:15)
4. OK BRDA SPORT2LIFE - ŽOK TROGIR 0:2 (9:25,11:25)
2. kolo (16. studenog 2019. - 17. studenog 2019.)
5. 0 - ŽOK TROGIR -
6. OK MARINA KAŠTELA - OK BRDA SPORT2LIFE 2:1 (22:25,25:20,15:11)
7. OK MERTOJAK - OK SPLIT 0:2 (14:25,5:25)
8. ŽOK SINJ - OK GUSAR 2:0 (25:23,25:14)
3. kolo (23. studenog 2019. - 24. studenog 2019.)
9. OK GUSAR - 0 -
10. OK SPLIT - ŽOK SINJ 2:0 (25:8,25:18)
11. OK BRDA SPORT2LIFE - OK MERTOJAK 2:0 (25:13,25:20)
12. ŽOK TROGIR - OK MARINA KAŠTELA 1:2 (19:25,25:20,10:15)
4. kolo (30. studenog 2019. - 1. prosinca 2019.)
13. 0 - OK MARINA KAŠTELA -
14. OK MERTOJAK - ŽOK TROGIR 0:2 (6:25,12:25)
15. ŽOK SINJ - OK BRDA SPORT2LIFE 2:1 (20:25,25:12,15:7)
16. OK GUSAR - OK SPLIT 0:2 (14:25,20:25)
5. kolo (7. prosinca 2019. - 8. prosinca 2019.)
17. OK SPLIT - 0 -
18. OK BRDA SPORT2LIFE - OK GUSAR 2:0 (25:20,25:16)
19. ŽOK TROGIR - ŽOK SINJ 2:0 (25:6,25:17)
20. OK MARINA KAŠTELA - OK MERTOJAK 2:0 (25:17,25:9)
6. kolo (14. prosinca 2019. - 15. prosinca 2019.)
21. 0 - OK MERTOJAK -
22. ŽOK SINJ - OK MARINA KAŠTELA 0:2 (15:25,10:25)
23. OK GUSAR - ŽOK TROGIR 0:2 (5:25,7:25)
24. OK SPLIT - OK BRDA SPORT2LIFE 2:0 (25:23,25:12)
7. kolo (21. prosinca 2019. - 22. prosinca 2019.)
25. OK BRDA SPORT2LIFE - 0 -
26. ŽOK TROGIR - OK SPLIT 2:1 (19:25,25:15,15:13)
27. OK MARINA KAŠTELA - OK GUSAR termin nije određen
28. OK MERTOJAK - ŽOK SINJ 0:2 (18:25,17:25)
8. kolo (15. veljače 2020. - 16. veljače 2020.)
29. 0 - ŽOK SINJ -
30. OK MERTOJAK - OK GUSAR termin nije određen
31. OK MARINA KAŠTELA - OK SPLIT 2:1 (20:25,25:23,15:5)
32. ŽOK TROGIR - OK BRDA SPORT2LIFE 2:0 (26:24,25:17)
9. kolo (22. veljače 2020. - 23. veljače 2020.)
33. ŽOK TROGIR - 0 -
34. OK BRDA SPORT2LIFE - OK MARINA KAŠTELA 0:2 (13:25,17:25)
35. OK SPLIT - OK MERTOJAK 2:0 (25:17,25:17)
36. OK GUSAR - ŽOK SINJ 0:2 (14:25,10:25)
10. kolo (29. veljače 2020. - 1. ožujka 2020.)
37. 0 - OK GUSAR -
38. ŽOK SINJ - OK SPLIT termin nije određen
39. OK MERTOJAK - OK BRDA SPORT2LIFE 0:2 (12:25,15:25)
40. OK MARINA KAŠTELA - ŽOK TROGIR 2:0 (25:20,25:11)
11. kolo (7. ožujka 2020. - 8. ožujka 2020.)
41. OK MARINA KAŠTELA - 0 -
42. ŽOK TROGIR - OK MERTOJAK 2:0 (25:13,25:20)
43. OK BRDA SPORT2LIFE - ŽOK SINJ termin nije određen
44. OK SPLIT - OK GUSAR 2:0 (25:7,25:9)
12. kolo (14. ožujka 2020. - 15. ožujka 2020.)
45. 0 - OK SPLIT -
46. OK GUSAR - OK BRDA SPORT2LIFE termin nije određen
47. ŽOK SINJ - ŽOK TROGIR termin nije određen
48. OK MERTOJAK - OK MARINA KAŠTELA 0:2 (5:25,11:25)
13. kolo (21. ožujka 2020. - 22. ožujka 2020.)
49. OK MERTOJAK - 0 -
50. OK MARINA KAŠTELA - ŽOK SINJ termin nije određen
51. ŽOK TROGIR - OK GUSAR termin nije određen
52. OK BRDA SPORT2LIFE - OK SPLIT termin nije određen
14. kolo (28. ožujka 2020. - 29. ožujka 2020.)
53. 0 - OK BRDA SPORT2LIFE -
54. OK SPLIT - ŽOK TROGIR 1:2 (25:27,25:14,7:15)
55. OK GUSAR - OK MARINA KAŠTELA 0:2 (8:25,13:25)
56. ŽOK SINJ - OK MERTOJAK 2:0 (25:19,25:21)
    zadnja promjena: 12. ožujka 2020., 18,59