Udruga klubova Zagrebačke odbojkaške regije
 
natjecanja
 
natjecanja
 
NATJECANJA  
 
PRVENSTVO DALMACIJE - juniorke
GRUPA A (SINJ-GSD “Ivica Glavan Ićo”) )
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK KAŠTELA 2 2 0 4 1 4.0000 102 73 1.3973 4
2. OK BRDA 2 1 1 3 2 1.5000 101 72 1.4028 2
3. OK MAKARSKA 2 0 2 0 4 0.0000 42 100 0.4200 0
Gala - male lopte
1. kolo
1. OK BRDA - 0 -
2. OK MAKARSKA - OK KAŠTELA 0:2 (12:25,10:25)
2. kolo
3. OK KAŠTELA - 0 -
4. OK BRDA - OK MAKARSKA 2:0 (25:10,25:10)
3. kolo
5. OK MAKARSKA - 0 -
6. OK KAŠTELA - OK BRDA 2:1 (12:25,25:17,15:9)
GRUPA B (SINJ-OŠ Marka Marulića) )
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK SINJ 2 2 0 4 1 4.0000 103 55 1.8727 4
2. OK MARINA KAŠTELA 2 1 1 3 2 1.5000 105 53 1.9811 2
3. ŽOK ŠIBENIK 2 0 2 0 4 0.0000 0 100 0.0000 -2
Gala - dodir pobjede
1. kolo
7. ŽOK SINJ - 0 -
8. OK MARINA KAŠTELA - ŽOK ŠIBENIK 2:0 (bez borbe)
2. kolo
9. 0 - ŽOK ŠIBENIK -
10. ŽOK SINJ - OK MARINA KAŠTELA 2:1 (25:17,13:25,15:13)
3. kolo
11. OK MARINA KAŠTELA - 0 -
12. ŽOK ŠIBENIK - ŽOK SINJ 0:2 (bez borbe)
GRUPA C (TROGIR-SD VINKO KANDIJA-MALA DVORANA)
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK DUBROVNIK 2 2 0 4 1 4.0000 106 91 1.1648 4
2. OK SPLIT 2 1 1 3 3 1.0000 119 106 1.1226 2
3. OK KAŠTEL LUKŠIĆ 2 0 2 1 4 0.2500 83 111 0.7477 0
Gala - dodir pobjede
1. kolo
13. ŽOK DUBROVNIK - 0 -
14. OK SPLIT - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 2:1 (21:25,25:13,15:12)
2. kolo
15. 0 - OK KAŠTEL LUKŠIĆ -
16. ŽOK DUBROVNIK - OK SPLIT 2:1 (25:19,15:25,16:14)
3. kolo
17. OK SPLIT - 0 -
18. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - ŽOK DUBROVNIK 0:2 (11:25,22:25)
GRUPA D (TROGIR-SD VINKO KANDIJA-VELIKA DVORANA)
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK ZADAR 2 2 0 4 1 4.0000 111 72 1.5417 4
2. ŽOK TROGIR 2 1 1 3 2 1.5000 100 80 1.2500 2
3. OK NOVALJA 2 0 2 0 4 0.0000 41 100 0.4100 0
Gala - dodir pobjede
1. kolo
19. OK ZADAR - 0 -
20. ŽOK TROGIR - OK NOVALJA 2:0 (25:11,25:8)
2. kolo
21. 0 - OK NOVALJA -
22. OK ZADAR - ŽOK TROGIR 2:1 (25:18,21:25,15:7)
3. kolo
23. ŽOK TROGIR - 0 -
24. OK NOVALJA - OK ZADAR 0:2 (8:25,14:25)
Gala - dodir pobjede
ČETVRTFINALE
25. OK KAŠTELA - OK MARINA KAŠTELA 0:2 (13:25,13:25)
26. ŽOK SINJ - OK BRDA 2:1 (23:25,25:11,15:9)
27. ŽOK DUBROVNIK - ŽOK TROGIR 2:0 (25:17,27:25)
28. OK ZADAR - OK SPLIT 2:1 (24:26,25:18,15:12)
Gala - dodir pobjede
POLUFINALE
29. OK MARINA KAŠTELA - OK ZADAR 2:0 (bez borbe)
30. ŽOK SINJ - ŽOK DUBROVNIK 2:1 (19:25,25:20,15:10)
FINALE
32. ŽOK SINJ - OK MARINA KAŠTELA 2:3 (25:14,25:20,21:25,19:25,12:15)
ZA TREĆE MJESTO
31. OK ZADAR - ŽOK DUBROVNIK 0:2 (bez borbe)
    zadnja promjena: 12. lipnja 2019., 19,33