Udruga klubova Zagrebačke odbojkaške regije
 
natjecanja
 
NATJECANJA  
 
PRVENSTVO DALMACIJE - mlađe kadetkinje (2018./2019.)
GRUPA A (SINJ-OŠ Marka Marulića/GSD “Ivica Glavan Ićo”)
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK ŠIBENIK '91 4 4 0 8 2 4.0000 224 175 1.2800 8
2. ŽOK SINJ 4 3 1 7 2 3.5000 209 167 1.2515 6
3. OK KAŠTELA 4 2 2 4 4 1.0000 182 187 0.9733 4
4. OK MAKARSKA 4 1 3 3 6 0.5000 190 210 0.9048 2
5. OK NOVALJA 4 0 4 0 8 0.0000 134 200 0.6700 0
Gala - male lopte
1. kolo
1. ŽOK SINJ - 0 -
2. OK MAKARSKA - OK NOVALJA 2:0 (25:17,25:19)
3. OK ŠIBENIK '91 - OK KAŠTELA 2:0 (25:16,25:18)
2. kolo
4. 0 - OK KAŠTELA -
5. OK NOVALJA - OK ŠIBENIK '91 0:2 (20:25,6:25)
6. ŽOK SINJ - OK MAKARSKA 2:0 (25:11,25:22)
3. kolo
7. OK MAKARSKA - 0 -
8. OK ŠIBENIK '91 - ŽOK SINJ 2:1 (15:25,25:23,15:11)
9. OK KAŠTELA - OK NOVALJA 2:0 (25:13,25:23)
4. kolo
10. 0 - OK NOVALJA -
11. ŽOK SINJ - OK KAŠTELA 2:0 (25:21,25:22)
12. OK MAKARSKA - OK ŠIBENIK '91 1:2 (25:19,20:25,11:25)
5. kolo
13. OK ŠIBENIK '91 - 0 -
14. OK KAŠTELA - OK MAKARSKA 2:0 (30:28,25:23)
15. OK NOVALJA - ŽOK SINJ 0:2 (13:25,23:25)
GRUPA B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK BRDA SPORT2LIFE 3 3 0 6 1 6.0000 165 118 1.3983 6
2. OK ZADAR 3 2 1 4 2 2.0000 133 126 1.0556 4
3. OK KAŠTEL LUKŠIĆ 3 1 2 3 4 0.7500 143 151 0.9470 2
4. ŽOK ŠIBENIK 3 0 3 0 6 0.0000 104 150 0.6933 0
Gala - dodir pobjede
1. kolo
1. OK ZADAR - ŽOK ŠIBENIK 2:0 (25:18,25:16)
2. OK BRDA SPORT2LIFE - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 2:1 (25:16,25:27,15:8)
2. kolo
3. ŽOK ŠIBENIK - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 0:2 (18:25,18:25)
4. OK ZADAR - OK BRDA SPORT2LIFE 0:2 (13:25,20:25)
3. kolo
5. OK BRDA SPORT2LIFE - ŽOK ŠIBENIK 2:0 (25:17,25:17)
6. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK ZADAR 0:2 (19:25,23:25)
GRUPA C (TROGIR-SD Vinko Kandija-VELIKA dvorana)
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK SPLIT 3 3 0 6 0 150 74 2.0270 6
2. ŽOK TROGIR 3 2 1 4 2 2.0000 131 85 1.5412 4
3. OK MLADOST 2000 3 1 2 2 5 0.4000 95 164 0.5793 2
4. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3 0 3 1 6 0.1667 101 154 0.6558 0
Gala - dodir pobjede
1. kolo
1. ŽOK TROGIR - OK MLADOST 2000 2:0 (25:7,25:10)
2. OK SPLIT - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 2:0 (25:4,25:15)
2. kolo
3. OK MLADOST 2000 - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 2:1 (27:25,11:25,16:14)
4. ŽOK TROGIR - OK SPLIT 0:2 (17:25,14:25)
3. kolo
5. OK SPLIT - OK MLADOST 2000 2:0 (25:13,25:11)
6. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - ŽOK TROGIR 0:2 (9:25,9:25)
GRUPA D (TROGIR-SD Vinko Kandija-MALA dvorana)
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK MARINA KAŠTELA 3 3 0 6 0 150 85 1.7647 6
2. ŽOK DUBROVNIK 3 2 1 4 4 1.0000 154 161 0.9565 4
3. OK VODICE 3 1 2 3 4 0.7500 119 151 0.7881 2
4. OK NOVA MOKOŠICA 3 0 3 1 6 0.1667 136 162 0.8395 0
Gala - dodir pobjede
1. kolo
1. OK MARINA KAŠTELA - OK NOVA MOKOŠICA 2:0 (25:18,25:16)
2. ŽOK DUBROVNIK - OK VODICE 2:1 (14:25,25:18,15:13)
2. kolo
3. OK NOVA MOKOŠICA - OK VODICE 0:2 (24:26,23:25)
4. OK MARINA KAŠTELA - ŽOK DUBROVNIK 2:0 (25:17,25:22)
3. kolo
5. ŽOK DUBROVNIK - OK NOVA MOKOŠICA 2:1 (25:21,21:25,15:9)
6. OK VODICE - OK MARINA KAŠTELA 0:2 (7:25,5:25)
ČETVRTFINALE
Gala - dodir pobjede
1. kolo (24. ožujka 2019.)
29. OK ŠIBENIK '91 - ŽOK TROGIR 0:2 (17:25,14:25)
30. OK BRDA SPORT2LIFE - ŽOK DUBROVNIK 2:1 (26:28,25:16,15:11)
31. ŽOK SINJ - OK SPLIT 0:2 (8:25,21:25)
32. OK ZADAR - OK MARINA KAŠTELA 0:2 (21:25,20:25)
 
KONAČNI POREDAK
1. OK BRDA SPORT2LIFE
2. OK MARINA KAŠTELA
3. OK SPLIT
4. ŽOK TROGIR
5. OK ZADAR
6. ŽOK DUBROVNIK
7. ŽOK SINJ
8. OK ŠIBENIK '91
POLUFINALE
Gala - dodir pobjede
POLUFINALE
33. OK BRDA SPORT2LIFE - ŽOK TROGIR 2:1 (18:25,26:24,19:17)
34. OK MARINA KAŠTELA - OK SPLIT 2:0 (26:24,25:22)
ZA 3.MJESTO
ZA TREĆE MJESTO
. OK SPLIT - ŽOK TROGIR 2:0 (25:22,25:18)
FINALE
FINALE
. OK BRDA SPORT2LIFE - OK MARINA KAŠTELA 2:1 (6:25,27:25,17:15)
    zadnja promjena: 12. lipnja 2019., 19,33