Udruga klubova Zagrebačke odbojkaške regije
 
natjecanja
 
natjecanja
 
NATJECANJA  
 
MALA ODBOJKA OSSDŽ (2006+) - najmlađe kadetkinje U13 (2018./2019.)
GRUPA A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 4 4 0 8 3 2.6667 214 189 1.1323 8
2. OK KAŠTEL LUKŠIĆ 4 2 2 6 4 1.5000 203 160 1.2688 4
3. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 4 0 4 1 8 0.1250 130 198 0.6566 0
MALA ODBOJKA U13-PRAVILA IGRE
Gala - male lopte
1. kolo
1. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - 0 -
2. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 2:1 (25:10,8:25,15:8)
2. kolo
3. 0 - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM -
4. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 1:2 (25:27,25:15,10:15)
3. kolo
5. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - 0 -
6. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 0:2 (10:25,12:25)
4. kolo
7. 0 - OK KAŠTEL LUKŠIĆ -
8. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 0:2 (22:25,21:25)
5. kolo
9. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - 0 -
10. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 2:1 (19:25,25:7,15:11)
6. kolo
11. 0 - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA -
12. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 2:0 (25:12,25:10)
GRUPA B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK TROGIR 4 4 0 8 0 200 44 4.5455 8
2. OK MERTOJAK 4 2 2 4 5 0.8000 137 184 0.7446 4
3. ŽOK KLIS 4 0 4 1 8 0.1250 102 211 0.4834 0
Gala - dodir pobjede
1. kolo
13. ŽOK TROGIR - 0 -
14. ŽOK KLIS - OK MERTOJAK 0:2 (19:25,20:23)
2. kolo
15. 0 - OK MERTOJAK -
16. ŽOK TROGIR - ŽOK KLIS 2:0 (25:8,25:1)
3. kolo
17. ŽOK KLIS - 0 -
18. OK MERTOJAK - ŽOK TROGIR 0:2 (5:25,10:25)
4. kolo
19. 0 - ŽOK TROGIR -
20. OK MERTOJAK - ŽOK KLIS 2:1 (23:25,25:12,15:8)
5. kolo
21. OK MERTOJAK - 0 -
22. ŽOK KLIS - ŽOK TROGIR 0:2 (5:25,4:25)
6. kolo
23. 0 - ŽOK KLIS -
24. ŽOK TROGIR - OK MERTOJAK 2:0 (25:7,25:4)
GRUPA C
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK SINJ 4 3 1 7 2 3.5000 201 138 1.4565 6
2. OK NOVA MOKOŠICA 4 3 1 6 3 2.0000 184 152 1.2105 6
3. OK GUSAR 4 0 4 0 8 0.0000 105 200 0.5250 0
Gala - dodir pobjede
1. kolo
25. ŽOK SINJ - 0 -
26. OK NOVA MOKOŠICA - OK GUSAR 2:0 (25:5,25:23)
2. kolo
27. 0 - OK GUSAR -
28. ŽOK SINJ - OK NOVA MOKOŠICA 2:0 (25:20,25:8)
3. kolo
29. OK NOVA MOKOŠICA - 0 -
30. OK GUSAR - ŽOK SINJ 0:2 (21:25,10:25)
4. kolo
32. 0 - ŽOK SINJ -
33. OK GUSAR - OK NOVA MOKOŠICA 0:2 (13:25,10:25)
5. kolo
34. OK GUSAR - 0 -
35. OK NOVA MOKOŠICA - ŽOK SINJ 2:1 (25:16,16:25,15:10)
6. kolo
12. ŽOK SINJ - OK GUSAR 2:0 (25:16,25:7)
37. 0 - OK NOVA MOKOŠICA -
ZAVRŠNICA 1.GRUPA
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK KAŠTEL LUKŠIĆ 9 7 2 16 7 2.2857 450 414 1.0870 14
2. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 9 7 2 14 11 1.2727 498 477 1.0440 14
3. ŽOK TROGIR 9 4 5 13 12 1.0833 495 419 1.1814 8
4. ŽOK SINJ 9 0 9 5 18 0.2778 347 480 0.7229 0
Gala - dodir pobjede
1. kolo
37. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 1:2 (25:20,17:25,12:25)
38. ŽOK SINJ - ŽOK TROGIR 0:2 (10:25,15:25)
2. kolo
39. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - ŽOK TROGIR 2:1 (25:18,16:25,15:7)
40. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - ŽOK SINJ 2:0 (25:8,25:18)
3. kolo
41. ŽOK SINJ - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 1:2 (25:14,23:25,13:15)
42. ŽOK TROGIR - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 1:2 (24:26,25:10,12:15)
4. kolo
43. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 0:2 (22:25,20:25)
44. ŽOK TROGIR - ŽOK SINJ 2:0 (25:6,25:16)
5. kolo
45. ŽOK TROGIR - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 1:2 (25:21,20:25,16:18)
46. ŽOK SINJ - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 1:2 (14:25,25:10,12:15)
6. kolo
47. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - ŽOK SINJ 2:1 (14:25,25:9,25:10)
48. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - ŽOK TROGIR 1:2 (25:23,12:25,12:15)
7. kolo
49. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 2:0 (25:20,25:10)
50. ŽOK SINJ - ŽOK TROGIR 1:2 (25:18,6:25,11:15)
8. kolo
51. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - ŽOK TROGIR 2:1 (21:25,25:22,18:16)
52. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - ŽOK SINJ 2:0 (25:14,25:18)
9. kolo
53. ŽOK SINJ - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 1:2 (25:14,9:25,10:15)
54. ŽOK TROGIR - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 1:2 (7:25,25:6,7:15)
 
KONAČNI POREDAK
1. OK KAŠTEL LUKŠIĆ
2. ŽOK TROGIR
3. ŽOK SINJ
ZAVRŠNICA 2.GRUPA
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK NOVA MOKOŠICA 4 4 0 8 1 8.0000 218 93 2.3441 8
2. OK GUSAR 4 3 1 7 2 3.5000 194 157 1.2357 6
3. ŽOK KLIS 4 2 2 4 5 0.8000 149 185 0.8054 4
4. OK MERTOJAK 4 1 3 3 7 0.4286 150 198 0.7576 2
5. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 4 0 4 1 8 0.1250 128 206 0.6214 0
Gala - dodir pobjede
1. kolo
1. OK NOVA MOKOŠICA - 0 -
2. OK MERTOJAK - OK GUSAR 0:2 (4:25,24:26)
3. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - ŽOK KLIS 0:2 (21:25,18:25)
2. kolo
4. 0 - ŽOK KLIS -
5. OK GUSAR - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 2:0 (25:17,25:12)
6. OK NOVA MOKOŠICA - OK MERTOJAK 2:0 (25:16,25:4)
3. kolo
7. OK MERTOJAK - 0 -
8. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK NOVA MOKOŠICA 0:2 (8:25,9:25)
9. ŽOK KLIS - OK GUSAR 0:2 (15:25,17:25)
4. kolo
10. 0 - OK GUSAR -
11. OK NOVA MOKOŠICA - ŽOK KLIS 2:0 (25:8,25:5)
12. OK MERTOJAK - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 2:1 (16:25,25:10,15:8)
5. kolo
13. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - 0 -
14. ŽOK KLIS - OK MERTOJAK 2:1 (25:8,14:25,15:13)
15. OK GUSAR - OK NOVA MOKOŠICA 1:2 (7:25,30:28,6:15)
    zadnja promjena: 16. studenog 2019., 23,21