Udruga klubova Zagrebačke odbojkaške regije
 
natjecanja
 
NATJECANJA  
 
MINI ODBOJKA (2008+) LIGA OSSDŽ 2018/2019 - najmlađe kadetkinje U11 (2018./2019.)
GRUPA A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK MARINA KAŠTELA 6 4 2 13 5 2.6000 225 160 1.4063 13
2. ŽOK TROGIR 6 5 1 12 6 2.0000 243 157 1.5478 12
3. OK GUSAR Omiš 6 0 6 2 16 0.1250 114 265 0.4302 2
MINI ODBOJKA U11-PRAVILA IGRE
Zapisnik MINI ODBOJKA(2008+)-Liga OSSDŽ 2018-2019
Gala - male lopte
1. kolo
1. ŽOK TROGIR - 0 -
2. OK MARINA KAŠTELA - OK GUSAR Omiš 3:0 (15:7,15:0,15:4)
2. kolo
3. 0 - OK GUSAR Omiš -
4. ŽOK TROGIR - OK MARINA KAŠTELA 1:2 (15:5,12:15,13:15)
3. kolo
5. OK MARINA KAŠTELA - 0 -
6. OK GUSAR Omiš - ŽOK TROGIR 1:2 (1:15,15:13,5:15)
4. kolo
7. 0 - ŽOK TROGIR -
8. OK GUSAR Omiš - OK MARINA KAŠTELA 0:3 (7:15,3:15,3:15)
5. kolo
9. OK GUSAR Omiš - 0 -
10. OK MARINA KAŠTELA - ŽOK TROGIR 1:2 (15:9,4:15,9:15)
6. kolo
11. 0 - OK MARINA KAŠTELA -
12. ŽOK TROGIR - OK GUSAR Omiš 3:0 (15:11,15:11,15:4)
7. kolo
13. ŽOK TROGIR - 0 -
14. OK MARINA KAŠTELA - OK GUSAR Omiš 3:0 (15:7,15:9,15:7)
8. kolo
15. 0 - OK GUSAR Omiš -
16. ŽOK TROGIR - OK MARINA KAŠTELA 2:1 (15:3,4:15,15:9)
9. kolo
17. OK MARINA KAŠTELA - 0 -
18. OK GUSAR Omiš - ŽOK TROGIR 1:2 (15:12,1:15,4:15)
GRUPA B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK SINJ 6 4 2 13 5 2.6000 235 189 1.2434 13
2. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 6 4 2 10 8 1.2500 226 200 1.1300 10
3. ŽOK KLIS 6 1 5 4 14 0.2857 176 248 0.7097 4
Gala - dodir pobjede
1. kolo
1. ŽOK SINJ - 0 -
2. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - ŽOK KLIS 2:1 (15:10,12:15,15:11)
2. kolo
3. 0 - ŽOK KLIS -
4. ŽOK SINJ - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 1:2 (15:6,8:15,5:15)
3. kolo
5. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - 0 -
6. ŽOK KLIS - ŽOK SINJ 1:2 (11:15,8:15,15:7)
4. kolo
7. 0 - ŽOK SINJ -
8. ŽOK KLIS - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 2:1 (15:5,4:15,15:14)
5. kolo
9. ŽOK KLIS - 0 -
10. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - ŽOK SINJ 0:3 (7:15,11:15,9:15)
6. kolo
11. 0 - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM -
12. ŽOK SINJ - ŽOK KLIS 3:0 (15:8,15:10,15:5)
7. kolo
13. ŽOK SINJ - 0 -
14. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - ŽOK KLIS 3:0 (15:9,15:9,15:4)
8. kolo
15. 0 - ŽOK KLIS -
16. ŽOK SINJ - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 1:2 (7:15,15:12,13:15)
9. kolo
17. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - 0 -
18. ŽOK KLIS - ŽOK SINJ 0:3 (7:15,8:15,12:15)
ZAVRŠNICA
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK TROGIR 4 4 0 9 3 3.0000 170 105 1.6190 9
2. OK MARINA KAŠTELA 4 2 2 7 5 1.4000 139 134 1.0373 7
3. ŽOK SINJ 4 0 4 2 10 0.2000 103 173 0.5954 2
Gala - dodir pobjede
1. kolo
1. OK MARINA KAŠTELA - 0 -
2. ŽOK TROGIR - ŽOK SINJ 2:1 (15:5,11:15,15:5)
2. kolo
3. 0 - ŽOK SINJ -
4. OK MARINA KAŠTELA - ŽOK TROGIR 1:2 (2:15,15:13,8:15)
3. kolo
5. ŽOK TROGIR - 0 -
6. ŽOK SINJ - OK MARINA KAŠTELA 0:3 (13:15,2:15,14:15)
4. kolo
7. 0 - OK MARINA KAŠTELA -
8. ŽOK SINJ - ŽOK TROGIR 0:3 (13:15,2:15,13:15)
5. kolo
9. ŽOK SINJ - 0 -
10. ŽOK TROGIR - OK MARINA KAŠTELA 2:1 (11:15,15:2,15:10)
6. kolo
11. 0 - ŽOK TROGIR -
12. OK MARINA KAŠTELA - ŽOK SINJ 2:1 (15:4,15:2,12:15)
 
KONAČNI POREDAK
1. ŽOK TROGIR
2. OK MARINA KAŠTELA
3. ŽOK SINJ
    zadnja promjena: 4. rujna 2019., 21,00