Udruga klubova Zagrebačke odbojkaške regije
 
natjecanja
 
natjecanja
 
NATJECANJA  
 
MALA ODBOJKA LIGA OSSDŽ 2017/2018 - najmlađe kadetkinje U13 (2017./2018.)
MALA ODBOJKA LIGA OSSDŽ 2017/2018-GRUPA A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK SPLIT 6 5 1 15 3 5.0000 264 140 1.8857 15
2. OK MARINA KAŠTELA 6 4 2 11 7 1.5714 229 178 1.2865 11
3. OK KAŠTELA 6 0 6 1 17 0.0588 86 261 0.3295 1
Gala - male lopte
1. kolo
1. OK SPLIT - 0 -
2. OK KAŠTELA - OK MARINA KAŠTELA 0:3 (5:15,7:15,2:15)
2. kolo
3. 0 - OK MARINA KAŠTELA -
4. OK SPLIT - OK KAŠTELA 3:0 (15:3,15:9,15:3)
3. kolo
5. OK KAŠTELA - 0 -
6. OK MARINA KAŠTELA - OK SPLIT 2:1 (15:12,15:13,14:15)
4. kolo
7. 0 - OK SPLIT -
8. OK MARINA KAŠTELA - OK KAŠTELA 3:0 (15:2,15:2,15:4)
5. kolo
9. OK MARINA KAŠTELA - 0 -
10. OK KAŠTELA - OK SPLIT 0:3 (7:15,2:15,5:15)
6. kolo
11. 0 - OK KAŠTELA -
12. OK SPLIT - OK MARINA KAŠTELA 2:1 (15:8,14:15,15:6)
7. kolo
13. OK SPLIT - 0 -
14. OK KAŠTELA - OK MARINA KAŠTELA 1:2 (6:15,6:15,15:6)
8. kolo
15. 0 - OK MARINA KAŠTELA -
16. OK SPLIT - OK KAŠTELA 3:0 (15:4,15:0,15:4)
9. kolo
17. OK KAŠTELA - 0 -
18. OK MARINA KAŠTELA - OK SPLIT 0:3 (8:15,12:15,10:15)
MALA ODBOJKA LIGA OSSDŽ 2017/2018-GRUPA B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK KAŠTEL LUKŠIĆ 12 12 0 29 7 4.1429 499 277 1.8014 29
2. OK MAKARSKA 12 7 5 24 12 2.0000 478 310 1.5419 24
3. OK MERTOJAK 12 5 7 16 20 0.8000 389 403 0.9653 16
4. OK KAŠTEL LUKŠIĆ II 12 0 12 3 33 0.0909 140 516 0.2713 3
Gala - dodir pobjede
1. kolo
1. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK KAŠTEL LUKŠIĆ II 3:0 (15:2,15:10,15:1)
2. OK MAKARSKA - OK MERTOJAK 1:2 (10:15,14:15,15:6)
2. kolo
3. OK KAŠTEL LUKŠIĆ II - OK MERTOJAK 0:3 (1:15,4:15,4:15)
4. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK MAKARSKA 3:0 (15:6,15:10,15:12)
3. kolo
5. OK MAKARSKA - OK KAŠTEL LUKŠIĆ II 3:0 (15:1,15:0,15:0)
6. OK MERTOJAK - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 1:2 (2:15,15:13,9:15)
4. kolo
7. OK KAŠTEL LUKŠIĆ II - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 0:3 (6:15,4:15,0:15)
8. OK MERTOJAK - OK MAKARSKA 0:3 (4:15,12:15,4:15)
5. kolo
9. OK MERTOJAK - OK KAŠTEL LUKŠIĆ II 2:1 (15:8,15:4,10:15)
10. OK MAKARSKA - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 1:2 (4:15,15:4,12:15)
6. kolo
11. OK KAŠTEL LUKŠIĆ II - OK MAKARSKA 0:3 (2:15,1:15,0:15)
12. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK MERTOJAK 2:1 (15:2,11:15,15:11)
7. kolo
13. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK KAŠTEL LUKŠIĆ II 3:0 (15:5,15:0,15:0)
14. OK MAKARSKA - OK MERTOJAK 3:0 (15:11,15:5,15:7)
8. kolo
15. OK KAŠTEL LUKŠIĆ II - OK MERTOJAK 1:2 (2:15,8:15,15:8)
16. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK MAKARSKA 2:1 (13:15,15:9,15:14)
9. kolo
17. OK MAKARSKA - OK KAŠTEL LUKŠIĆ II 3:0 (15:2,15:3,15:6)
18. OK MERTOJAK - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 0:3 (7:15,4:15,5:15)
10. kolo
19. OK KAŠTEL LUKŠIĆ II - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 1:2 (1:15,15:3,0:15)
20. OK MERTOJAK - OK MAKARSKA 1:2 (15:9,14:15,10:15)
11. kolo
21. OK MERTOJAK - OK KAŠTEL LUKŠIĆ II 3:0 (15:3,15:1,15:1)
22. OK MAKARSKA - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 1:2 (10:15,15:10,8:15)
12. kolo
23. OK KAŠTEL LUKŠIĆ II - OK MAKARSKA 0:3 (1:15,7:15,7:15)
24. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK MERTOJAK 2:1 (15:10,10:15,15:8)
MALA ODBOJKA LIGA OSSDŽ 2017/2018-GRUPA C
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK TROGIR 10 6 4 19 11 1.7273 394 304 1.2961 19
2. ŽOK SINJ 8 6 2 17 7 2.4286 318 238 1.3361 17
3. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 8 5 3 11 13 0.8462 297 296 1.0034 11
4. OK GUSAR 10 1 9 7 23 0.3043 248 419 0.5919 7
Gala - dodir pobjede
1. kolo
1. ŽOK TROGIR - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 1:2 (10:15,15:14,9:15)
2. ŽOK SINJ - OK GUSAR 3:0 (15:1,15:4,15:8)
2. kolo
3. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK GUSAR 2:1 (15:7,11:15,15:8)
4. ŽOK TROGIR - ŽOK SINJ 2:1 (15:5,13:15,15:4)
3. kolo
5. ŽOK SINJ - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 1:2 (7:15,15:6,12:15)
6. OK GUSAR - ŽOK TROGIR 1:2 (1:15,7:15,15:12)
4. kolo
7. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - ŽOK TROGIR termin nije određen
8. OK GUSAR - ŽOK SINJ 1:2 (6:15,15:10,10:15)
5. kolo
9. OK GUSAR - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
10. ŽOK SINJ - ŽOK TROGIR 2:1 (15:7,11:15,15:2)
6. kolo
11. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - ŽOK SINJ termin nije određen
12. ŽOK TROGIR - OK GUSAR 3:0 (15:8,15:4,15:5)
7. kolo
13. ŽOK TROGIR - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 1:2 (12:15,15:5,10:15)
14. ŽOK SINJ - OK GUSAR 3:0 (15:8,15:2,15:11)
8. kolo
15. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK GUSAR 2:1 (15:6,14:15,15:8)
16. ŽOK TROGIR - ŽOK SINJ 1:2 (9:15,13:15,15:14)
9. kolo
17. ŽOK SINJ - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 3:0 (15:12,15:13,15:8)
18. OK GUSAR - ŽOK TROGIR 0:3 (4:15,7:15,7:15)
10. kolo
19. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - ŽOK TROGIR 1:2 (12:15,15:12,10:15)
20. OK GUSAR - ŽOK SINJ termin nije određen
11. kolo
21. OK GUSAR - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 3:0 (15:8,15:9,15:10)
22. ŽOK SINJ - ŽOK TROGIR termin nije određen
12. kolo
23. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - ŽOK SINJ termin nije određen
24. ŽOK TROGIR - OK GUSAR 3:0 (15:8,15:3,15:10)
ZAVRŠNICA - najmlađe kadetkinje U13 (2017./2018.)
GRUPA A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK SPLIT 2 2 0 4 2 2.0000 82 59 1.3898 4
2. OK MARINA KAŠTELA 2 1 1 3 3 1.0000 76 63 1.2063 3
3. ŽOK SINJ 2 0 2 2 4 0.5000 51 87 0.5862 2
Gala - dodir pobjede
1. kolo (20. lipnja 2018.)
1. OK SPLIT - 0 -
2. OK MARINA KAŠTELA - ŽOK SINJ 2:1 (13:15,15:5,15:5)
2. kolo (20. lipnja 2018.)
3. 0 - ŽOK SINJ -
4. OK SPLIT - OK MARINA KAŠTELA 2:1 (15:8,8:15,15:10)
3. kolo (20. lipnja 2018.)
5. OK MARINA KAŠTELA - 0 -
6. ŽOK SINJ - OK SPLIT 1:2 (5:15,15:14,6:15)
GRUPA B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK KAŠTEL LUKŠIĆ 2 2 0 4 2 2.0000 73 59 1.2373 4
2. ŽOK TROGIR 2 1 1 3 3 1.0000 76 70 1.0857 3
3. OK MAKARSKA 2 0 2 2 4 0.5000 61 81 0.7531 2
Gala - dodir pobjede
1. kolo
7. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - 0 -
8. OK MAKARSKA - ŽOK TROGIR 1:2 (15:14,7:15,12:15)
2. kolo
9. 0 - ŽOK TROGIR -
10. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK MAKARSKA 2:1 (15:7,7:15,15:5)
3. kolo
11. OK MAKARSKA - 0 -
12. ŽOK TROGIR - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 1:2 (8:15,15:6,9:15)
FINALE
Gala - dodir pobjede
ZA PETO MJESTO
37. OK MAKARSKA - ŽOK SINJ 0:3 (0:15,0:15,0:15)
ZA TREĆE MJESTO
38. OK MARINA KAŠTELA - ŽOK TROGIR 2:1 (14:15,15:9,15:10)
FINALE
39. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK SPLIT 1:2 (7:15,8:15,15:13)
 
KONAČNI POREDAK
1. OK SPLIT
2. OK KAŠTEL LUKŠIĆ
3. OK MARINA KAŠTELA
4. ŽOK TROGIR
5. ŽOK SINJ
6. OK MAKARSKA
    zadnja promjena: 27. rujna 2020., 15,17