Udruga klubova Zagrebačke odbojkaške regije
 
natjecanja
 
natjecanja
 
EKIPE  
 
OK BRDA SPORT2LIFE
  Klub: OK BRDA
Kategorija: mlađe kadetkinje
Spol: žene
Odgovorna osoba:
 
1.LIGA OSSDŽ (2005+) - mlađe kadetkinje
1. kolo (26. listopada 2019. - 27. listopada 2019.)
3. OK BRDA SPORT2LIFE - OK GUSAR 3:0 (25:3,25:13,25:6)
2. kolo (2. studenog 2019. - 3. studenog 2019.)
11. OK MERTOJAK - OK BRDA SPORT2LIFE termin nije određen
3. kolo (9. studenog 2019. - 10. studenog 2019.)
14. OK BRDA SPORT2LIFE - OK SPLIT 2:1 (25:22,25:17,20:25)
4. kolo (16. studenog 2019. - 17. studenog 2019.)
24. OK MARINA KAŠTELA - OK BRDA SPORT2LIFE 2:1 (25:21,25:16,20:25)
5. kolo (23. studenog 2019. - 24. studenog 2019.)
25. OK BRDA SPORT2LIFE - 0 -
6. kolo (30. studenog 2019. - 1. prosinca 2019.)
36. OK BRDA SPORT2LIFE - ŽOK TROGIR termin nije određen
7. kolo (7. prosinca 2019. - 8. prosinca 2019.)
38. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK BRDA SPORT2LIFE termin nije određen
8. kolo (14. prosinca 2019. - 15. prosinca 2019.)
47. OK BRDA SPORT2LIFE - ŽOK SINJ termin nije određen
9. kolo (21. prosinca 2019. - 22. prosinca 2019.)
51. OK MAKARSKA - OK BRDA SPORT2LIFE termin nije određen
10. kolo
58. OK BRDA SPORT2LIFE - OK KAŠTELA termin nije određen
11. kolo
64. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK BRDA SPORT2LIFE termin nije određen
12. kolo
69. OK GUSAR - OK BRDA SPORT2LIFE termin nije određen
13. kolo
77. OK BRDA SPORT2LIFE - OK MERTOJAK 3:0 (25:11,25:4,25:14)
14. kolo
80. OK SPLIT - OK BRDA SPORT2LIFE termin nije određen
15. kolo
90. OK BRDA SPORT2LIFE - OK MARINA KAŠTELA termin nije određen
16. kolo
91. 0 - OK BRDA SPORT2LIFE -
17. kolo
102. ŽOK TROGIR - OK BRDA SPORT2LIFE termin nije određen
18. kolo
104. OK BRDA SPORT2LIFE - OK KAŠTEL LUKŠIĆ termin nije određen
19. kolo
113. ŽOK SINJ - OK BRDA SPORT2LIFE termin nije određen
20. kolo
117. OK BRDA SPORT2LIFE - OK MAKARSKA 2:1 (23:25,25:16,25:10)
21. kolo
124. OK KAŠTELA - OK BRDA SPORT2LIFE termin nije određen
22. kolo
130. OK BRDA SPORT2LIFE - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
2.LIGA OSSDŽ (2006+) - mlađe kadetkinje
1. kolo (9. studenog 2019. - 10. studenog 2019.)
4. OK BRDA SPORT2LIFE - ŽOK TROGIR 0:2 (9:25,11:25)
2. kolo (16. studenog 2019. - 17. studenog 2019.)
6. OK MARINA KAŠTELA - OK BRDA SPORT2LIFE 2:1 (22:25,25:20,15:11)
3. kolo (23. studenog 2019. - 24. studenog 2019.)
11. OK BRDA SPORT2LIFE - OK MERTOJAK termin nije određen
4. kolo (30. studenog 2019. - 1. prosinca 2019.)
15. ŽOK SINJ - OK BRDA SPORT2LIFE termin nije određen
5. kolo (7. prosinca 2019. - 8. prosinca 2019.)
18. OK BRDA SPORT2LIFE - OK GUSAR termin nije određen
6. kolo (14. prosinca 2019. - 15. prosinca 2019.)
24. OK SPLIT - OK BRDA SPORT2LIFE termin nije određen
7. kolo (21. prosinca 2019. - 22. prosinca 2019.)
25. OK BRDA SPORT2LIFE - 0 -
8. kolo
32. ŽOK TROGIR - OK BRDA SPORT2LIFE termin nije određen
9. kolo
34. OK BRDA SPORT2LIFE - OK MARINA KAŠTELA termin nije određen
10. kolo
39. OK MERTOJAK - OK BRDA SPORT2LIFE termin nije određen
11. kolo
43. OK BRDA SPORT2LIFE - ŽOK SINJ termin nije određen
12. kolo
46. OK GUSAR - OK BRDA SPORT2LIFE termin nije određen
13. kolo
52. OK BRDA SPORT2LIFE - OK SPLIT termin nije određen
14. kolo
53. 0 - OK BRDA SPORT2LIFE -
 
    zadnja promjena: 16. studenog 2019., 23,21