Udruga klubova Zagrebačke odbojkaške regije
 
natjecanja
 
natjecanja
 
EKIPE  
 
OK SPLIT
  Klub: OK SPLIT
Kategorija: mlađe kadetkinje
Spol: žene
 
1.LIGA OSSDŽ (2005+) - mlađe kadetkinje
1. kolo (26. listopada 2019. - 27. listopada 2019.)
1. OK SPLIT - 0 -
2. kolo (2. studenog 2019. - 3. studenog 2019.)
12. OK SPLIT - OK MARINA KAŠTELA 3:0 (25:18,25:21,25:20)
3. kolo (9. studenog 2019. - 10. studenog 2019.)
14. OK BRDA SPORT2LIFE - OK SPLIT 2:1 (25:22,25:17,20:25)
4. kolo (16. studenog 2019. - 17. studenog 2019.)
23. OK SPLIT - ŽOK TROGIR 3:0 (25:13,25:20,25:15)
5. kolo (23. studenog 2019. - 24. studenog 2019.)
27. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK SPLIT 0:3 (10:25,20:25,6:25)
6. kolo (30. studenog 2019. - 1. prosinca 2019.)
34. OK SPLIT - ŽOK SINJ 3:0 (25:12,25:16,25:10)
7. kolo (7. prosinca 2019. - 8. prosinca 2019.)
40. OK MAKARSKA - OK SPLIT 0:3 (18:25,10:25,14:25)
8. kolo (14. prosinca 2019. - 15. prosinca 2019.)
45. OK SPLIT - OK KAŠTELA 3:0 (25:11,25:15,25:9)
9. kolo (21. prosinca 2019. - 22. prosinca 2019.)
53. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK SPLIT 2:1 (28:26,20:25,25:19)
10. kolo (25. siječnja 2020. - 26. siječnja 2020.)
56. OK SPLIT - OK GUSAR 3:0 (25:16,25:10,25:19)
11. kolo (1. veljače 2020. - 2. veljače 2020.)
66. OK MERTOJAK - OK SPLIT 0:3 (6:25,14:25,13:25)
12. kolo (8. veljače 2020. - 9. veljače 2020.)
67. 0 - OK SPLIT -
13. kolo (15. veljače 2020. - 16. veljače 2020.)
78. OK MARINA KAŠTELA - OK SPLIT 1:2 (25:20,16:25,14:25)
14. kolo (22. veljače 2020. - 23. veljače 2020.)
80. OK SPLIT - OK BRDA SPORT2LIFE 2:1 (25:20,18:25,25:15)
15. kolo (29. veljače 2020. - 1. ožujka 2020.)
89. ŽOK TROGIR - OK SPLIT 1:2 (13:25,23:25,26:24)
16. kolo (7. ožujka 2020. - 8. ožujka 2020.)
93. OK SPLIT - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 3:0 (25:18,25:11,25:8)
17. kolo (14. ožujka 2020. - 15. ožujka 2020.)
100. ŽOK SINJ - OK SPLIT termin nije određen
18. kolo (21. ožujka 2020. - 22. ožujka 2020.)
106. OK SPLIT - OK MAKARSKA termin nije određen
19. kolo (28. ožujka 2020. - 29. ožujka 2020.)
111. OK KAŠTELA - OK SPLIT termin nije određen
20. kolo (4. travnja 2020. - 5. travnja 2020.)
119. OK SPLIT - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
21. kolo
122. OK GUSAR - OK SPLIT termin nije određen
22. kolo
132. OK SPLIT - OK MERTOJAK termin nije određen
2.LIGA OSSDŽ (2006+) - mlađe kadetkinje
1. kolo (9. studenog 2019. - 10. studenog 2019.)
3. OK SPLIT - OK MARINA KAŠTELA 1:2 (25:20,23:25,13:15)
2. kolo (16. studenog 2019. - 17. studenog 2019.)
7. OK MERTOJAK - OK SPLIT 0:2 (14:25,5:25)
3. kolo (23. studenog 2019. - 24. studenog 2019.)
10. OK SPLIT - ŽOK SINJ 2:0 (25:8,25:18)
4. kolo (30. studenog 2019. - 1. prosinca 2019.)
16. OK GUSAR - OK SPLIT 0:2 (14:25,20:25)
5. kolo (7. prosinca 2019. - 8. prosinca 2019.)
17. OK SPLIT - 0 -
6. kolo (14. prosinca 2019. - 15. prosinca 2019.)
24. OK SPLIT - OK BRDA SPORT2LIFE 2:0 (25:23,25:12)
7. kolo (21. prosinca 2019. - 22. prosinca 2019.)
26. ŽOK TROGIR - OK SPLIT 2:1 (19:25,25:15,15:13)
8. kolo (15. veljače 2020. - 16. veljače 2020.)
31. OK MARINA KAŠTELA - OK SPLIT 2:1 (20:25,25:23,15:5)
9. kolo (22. veljače 2020. - 23. veljače 2020.)
35. OK SPLIT - OK MERTOJAK 2:0 (25:17,25:17)
10. kolo (29. veljače 2020. - 1. ožujka 2020.)
38. ŽOK SINJ - OK SPLIT termin nije određen
11. kolo (7. ožujka 2020. - 8. ožujka 2020.)
44. OK SPLIT - OK GUSAR 2:0 (25:7,25:9)
12. kolo (14. ožujka 2020. - 15. ožujka 2020.)
45. 0 - OK SPLIT -
13. kolo (21. ožujka 2020. - 22. ožujka 2020.)
52. OK BRDA SPORT2LIFE - OK SPLIT termin nije određen
14. kolo (28. ožujka 2020. - 29. ožujka 2020.)
54. OK SPLIT - ŽOK TROGIR 1:2 (25:27,25:14,7:15)
PRVENSTVO DALMACIJE - mlađe kadetkinje
GRUPA A
1. kolo
1. OK SPLIT - OK KAŠTELA termin nije određen
2. kolo
4. OK SPLIT - OK ZADAR termin nije određen
3. kolo
6. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK SPLIT termin nije određen
 
    zadnja promjena: 2. svibnja 2020., 0,47