Udruga klubova Zagrebačke odbojkaške regije
 
natjecanja
 
natjecanja
 
EKIPE  
 
ŽOK SINJ
  Klub: ŽOK SINJ
Kategorija: mlađe kadetkinje
Spol: žene
 
LIGA OSSDŽ - mlađe kadetkinje
GRUPA "A"
1. kolo
5. ŽOK SINJ - ŽOK RIBOLA KAŠTELA 2:1 (25:20,12:25,15:10)
2. kolo (4. studenog 2023. - 5. studenog 2023.)
9. OK SPLIT - ŽOK SINJ 2:0 (25:10,25:12)
3. kolo (11. studenog 2023. - 12. studenog 2023.)
16. ŽOK SINJ - OK Split (M) odgođeno
4. kolo (18. studenog 2023. - 19. studenog 2023.)
22. ŽOK TROGIR - ŽOK SINJ 2:0 (25:14,25:16)
5. kolo (25. listopada 2023. - 26. listopada 2023.)
27. ŽOK SINJ - OK MAKARSKA 0:2 (12:25,15:25)
6. kolo (2. prosinca 2023. - 3. prosinca 2023.)
35. ŽOK SINJ - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 0:2 (15:25,20:25)
7. kolo (9. prosinca 2023. - 10. prosinca 2023.)
38. ŽOK SINJ - OK GUSAR 0:2 (10:25,18:25)
8. kolo (16. prosinca 2023. - 17. prosinca 2023.)
48. OK BRDA SPORT2LIFE - ŽOK SINJ 2:0 (25:12,25:10)
9. kolo
49. ŽOK SINJ - 0 -
10. kolo
60. ŽOK SINJ - OK RIBOLA KAŠTELA odgođeno
11. kolo
62. OK MARINA KAŠTELA - ŽOK SINJ 2:0 (25:13,25:20)
12. kolo
71. ŽOK RIBOLA KAŠTELA - ŽOK SINJ 2:0 (25:12,25:22)
13. kolo
75. ŽOK SINJ - OK SPLIT 0:2 (12:25,14:25)
14. kolo
82. OK Split (M) - ŽOK SINJ odgođeno
15. kolo
88. ŽOK SINJ - ŽOK TROGIR 0:2 (23:25,21:25)
16. kolo
93. OK MAKARSKA - ŽOK SINJ 2:0 (25:20,25:20)
17. kolo
101. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - ŽOK SINJ 2:0 (25:13,25:23)
18. kolo
104. OK GUSAR - ŽOK SINJ 2:0 (25:20,25:20)
19. kolo
114. ŽOK SINJ - OK BRDA SPORT2LIFE 0:2 (12:25,16:25)
20. kolo
115. 0 - ŽOK SINJ -
21. kolo (20. travnja 2024. - 21. travnja 2024.)
126. OK RIBOLA KAŠTELA - ŽOK SINJ odgođeno
22. kolo (27. travnja 2024. - 28. travnja 2024.)
128. ŽOK SINJ - OK MARINA KAŠTELA 2:0 (25:21,25:12)
PRVENSTVO DALMACIJE - mlađe kadetkinje
GRUPA "C" (KAŠTEL STARI-dva terena)
1. kolo
1. ŽOK SINJ - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 0:2 (18:25,17:25)
2. kolo
4. ŽOK SINJ - ŽOK RIBOLA KAŠTELA 1:2 (25:23,4:25,14:16)
3. kolo
6. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - ŽOK SINJ 2:0 (25:20,25:21)
 
    zadnja promjena: 14. srpnja 2024., 10,36